کد خبر:106228
پ
تجلیل-از-آرین-غلامی-در-دومین-جشنواره-کتاب‌یاران-مازندران.jpg

تجلیل از آرین غلامی در دومین جشنواره کتاب‌یاران مازندران

این شطرنج باز مازندرانی در این مراسم خطاب به دانش‌ آموزان شرکت کننده در جشنواره کتاب یاران گفت: همواره راه درست را انتخاب کنید و دنبال راه حق باشید.وی افزود : در مقابل ظلم و استکبار جهانی از مظلوم دفاع کنید و اجازه ندهید ظالم به کار خود ادامه دهد. غلامی همچنین از دانش آموزان خواست […]

این شطرنج باز مازندرانی در این مراسم خطاب به دانش‌ آموزان شرکت کننده در جشنواره کتاب یاران گفت: همواره راه درست را انتخاب کنید و دنبال راه حق باشید.
وی افزود : در مقابل ظلم و استکبار جهانی از مظلوم دفاع کنید و اجازه ندهید ظالم به کار خود ادامه دهد. 
غلامی همچنین از دانش آموزان خواست تا همیشه کتاب بخوانند و به علم خود اضافه کنند.

مدیرکل کتابخانه های عمومی مازندران هم در این مراسم گفت : مازندران جزو نخستین استان‌هایی ایت که طرح سفیر کتاب را اجرا کرده و پیوند عمیقی بین دانش‌آموزان و نهاد کتابخانه‌های عمومی استان وجود دارد.

آرزو ولی پور افزود : سفیران کتاب با معرفی کتاب در مدارس، دیگر دانش‌آموزان را ترغیب به عضویت در کتابخانه عمومی می‌کنند.

وی هدف از برگزاری جشنواره کتاب یاران را برقراری پیوند عمیق‌تر کودکان و نوجوانان با کتاب برشمرد و گفت : در این طرح از ظرفیت سفیران کتاب و کتاب یاران بهره می‌بریم.

ولی پور گفت: برای نهادینه کردن برنامه‌های فرهنگی باید در قشر کودک و نوجوان سرمایه‌گذاری کنیم تا به هدف مطلوب دست یابیم و با جشنواره کتاب یار، می‌خواهیم کودکان و نوجوانان را تشویق کنیم به عضویت کتابخانه‌های عمومی درآیند، چون حضور کودکان در محافل فرهنگی، به رشد برنامه‌های فرهنگی کمک می‌کند چراکه این کودکان، مفاهیم را با خود به خانواده منتقل می‌کنند و خانواده هم درگیر مساله فرهنگی می‌شود.

همچنین در این مراسم از ۷۴ سفیر کتاب استان تجلیل شد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید

ساری، مجتمع میلاد نور
09114755194