پایگاه خبری چهاردانگه
بخش چهاردانگه شهرستان ساري

بهره‌برداری از ۹۵۰ پروژه شبکه برق روستایی در دومین سفر ریاست جمهوری به مازندران

0

به گزارش پایگاه خبری چهاردانگه، مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق مازندران از بهره‌برداری از ۹۵۰ پروژه بهینه‌سازی و توسعه در شبکه برق روستایی این استان با اعتباری بالغ بر ۴۷۵۰ میلیارد ریال همزمان با دومین سفر ریاست جمهوری به مازندران خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری چهاردانگه، به نقل از ایسنا، سید کاظم حسینی کارنامی امروز در جمع خبرنگاران با بیان اینکه این پروژه‌ها شامل احداث و توسعه شبکه‌های برق روستایی، اصلاح و بهینه‌سازی شبکه‌های موجود، احداث و توسعه پست‌های برق روستایی می‌شود، افزود: با بهره‌برداری از این پروژه‌ها، شاهد افزایش پایداری و کیفیت برق در روستاهای استان خواهیم بود.

وی با اشاره به اقدامات انجام شده شرکت توزیع نیروی برق مازندران  در دولت سیزدهم، اظهار کرد: در این مدت شاهد توسعه و احداث بیش از ۲۰۶۳ کیلومتر شبکه توزیع، نصب ۴۶۱۶ دستگاه ترانس، اجرای ۱۱۰۰ کیلومتر عملیات جایگزینی سیم به کابل، برگزاری مستمر مانورهای جهادی و تحقق اهداف برنامه ابلاغی وزیر محترم نیرو در گذر از پیک تابستان در سال‌های ۱۴۰۱ و ۱۴۰۲ و پایان خاموشی‌های مستمر در تابستان بوده‌ایم.

حسینی کارنامی همچنین از اجرای ۴۸۷ طرح کاهش تلفات انرژی، ۴۳۸ پروژه هوشمندسازی و اقدامات بیشمار دیگر در این مدت خبر داد.

وی ادامه داد: شرکت توزیع برق مازندران با دارا بودن یک میلیون و ۶۰۷ هزار مشترک در ۱۸ امور و در حوزه جغرافیایی شهرستان های گلوگاه تا فریدونکنار این استان، ۱۹۳۰ روستای برق‌دار، ۱۳ هزار و ۸۶۷ کیلومتر شبکه فشار متوسط، ۱۸ هزار و ۶۶۰ کیلومتر خطوط فشار ضعیف، ۴۰ هزار دستگاه ترانسفورماتور توزیع و ۳۱۱ هزار و ۵۰۶ چراغ روشن در سطح معابر شهرهای تابعه، خدمات خود را به مردم شریف استان ارائه می‌دهد.

با بهره‌برداری از پروژه‌های مذکور در دومین سفر ریاست جمهوری به مازندران، شاهد تحولات چشمگیری در حوزه برق این استان خواهیم بود و خدمات بهتری به مردم شریف مازندران ارائه خواهد شد.

 

لینک منبع اصلی مطلب

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.