کد خبر:107759
پ
بسیج-تکیه‌گاه-مطمئنی-برای-رفع-مشکلات-اقتصادی-است.jpg

بسیج تکیه‌گاه مطمئنی برای رفع مشکلات اقتصادی است

حجت‌الاسلام‌والمسلمین محمدباقر محمدی لایینی روز دوشنبه در همایش تجلیل از فعالان اقتصاد مقاومتی و نخبگان جهادی مازندران در ساری افزود: بسیج توانمندی های خود را در حوزه های گوناگون از جمله درخشش را پیش از خاموش کردن فتنه ها در حوزه های  اقتصادی نشان داده و ثابت کرده است.  وی با اعلام این که بسیج […]

حجت‌الاسلام‌والمسلمین محمدباقر محمدی لایینی روز دوشنبه در همایش تجلیل از فعالان اقتصاد مقاومتی و نخبگان جهادی مازندران در ساری افزود: بسیج توانمندی های خود را در حوزه های گوناگون از جمله درخشش را پیش از خاموش کردن فتنه ها در حوزه های  اقتصادی نشان داده و ثابت کرده است.

 وی با اعلام این که بسیج دارای ۳۸ هزار بنگاه اقتصادی زودبازده در کشور است که توانمندی اقتصادی بزرگی را برای این مجموعه ایجاد کرده است، گفت: دستگاه های اجرایی باید به مردم و توانایی های مردمی اعتماد کنند تا بتوانیم از پیچ های تاریخی و تحریم های ظالمانه دشمنان به سلامت عبور کنیم.

محمدی لایینی افزود: توانمندی بسیج در پیشبرد مسائل اقتصادی تنها مختص دوره تحریم و جنگ نیست و این نیروی مردمی نشان داده می تواند در همه حوزه ها و زمان ها به یاری ملت و نظام مقدس جمهوری اسلامی آمده و در حل مشکلات راهگشا باشد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید

ساری، مجتمع میلاد نور
09114755194