کد خبر:5248
پ
jalase-p-m

برگزاري جلسه مشترک کمیته های ستاد پروژه مهر منطقه چهاردانگه

جلسه مشترک کمیته های ستاد پروژه مهر منطقه چهاردانگه با حضور دکتر قنبری معاون پژوهش و برنامه ریزی اداره کل آموزش و پرورش استان مازندران و هیأت همراه در منطقه چهاردانگه تشکیل شد.

 

به گزارش پايگاه خبري چهاردانگه نيوز، به نقل از روابط عمومی اداره آموزش و پرورش منطقه چهاردانگه، جلسه مشترک کمیته های ستاد پروژه مهر منطقه چهاردانگه با حضور دکتر قنبری معاون پژوهش و برنامه ریزی اداره کل آموزش و پرورش استان مازندران و هیأت همراه در منطقه چهاردانگه تشکیل شد.

 

در این جلسه مسعودیان زاده رییس اداره آموزش و پرورش منطقه چهاردانگه ضمن خیر مقدم  گویی و تقدیر و تشکر از همکاران به معرفی منطقه و گزارشی از پیگیری سیاست های آموزش و پرورش در منطقه پرداختند.

 

در ادامه دبیران کمیته های پروژه مهر گزارشی از  عملکرد کمیته ها و نظرات خویش ارائه نمود.

 

سپس قنبری معاون پژوهش و برنامه ریزی اداره کل آموزش و پرورش استان مازندران پس از استماع گزارش عملکرد کمیته ها و نظرات حاضرین، ضمن تقدیر و تشکر از  اقدامات شایسته منطقه توصیه های لازم را عنایت داشت و بیان كرد: یکی از عوامل موفقیت منطقه در رسیدن به اهداف برنامه ها وحدت و انسجام بین کارکنان باشد.

 

ضمنا آقای قنبری بعد از اقامه نماز جماعت ظهر و عصر در جمع کارکنان اداره آموزش و پرورش منطقه سخنانی ایراد نمود.

 

وي گفت: همه کسانی که در مراکز علمی و فرهنگی فعالیت می کنند خواسته یا نا خواسته در ساخت تمدن نقش دارند و برای اینکه نقش آن ها در این زمینه مثبت باشد باید به چهار عامل که در ایجاد تمدن نقش اساسی دارند توجه داشته باشندکه عبارتند از:

1- نظم در برنامه ها و کارها 2- یادگیری و تلاش برای افزایش علم و آگاهی 3- داشتن امید به آینده و بزرگترین خدمتگزاران بشر کسانی بوده اند که به آن ها امید درست می دادند 4 – کنجکاوی و پژوهش جهت رشد و تعالی خود و دیگران.  

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید

ساری، مجتمع میلاد نور
09114755194