کد خبر:132226
پ
۱۳۹۹۰۴۲۷۰۰۰۱۲۸_Test_PhotoN.png

بازگشت ۴ هکتار از اراضی ملی به بیت‌المال در چالوس

پایگاه خبری چهاردانگه نیوز: به گزارش فارس از چالوس، رئیس اداره منابع طبیعی و آب‌خیزداری شهرستان چالوس اظهار کرد: در اجرای تبصره ذیل ماده ۵۵ قانون حفاظت و بهره‌برداری از جنگل‌ها،  ۳/۸ هکتار از اراضی تجاوزی از ید متجاوزین آزاد و به انفال و بیت المال بازگردانده شد.  هادی بزرگی افزود: علاوه بر رفع تصرف […]

پایگاه خبری چهاردانگه نیوز:

به گزارش فارس از چالوس، رئیس اداره منابع طبیعی و آب‌خیزداری شهرستان چالوس اظهار کرد: در اجرای تبصره ذیل ماده ۵۵ قانون حفاظت و بهره‌برداری از جنگل‌ها،  ۳/۸ هکتار از اراضی تجاوزی از ید متجاوزین آزاد و به انفال و بیت المال بازگردانده شد.

 هادی بزرگی افزود: علاوه بر رفع تصرف و اعاده به وضع سابق قطعه تجاوزی کلیه آثار تجاوزی از عرصه خلع یدی جمع آوری و پاکسازی شد.

وی در ادامه گفت: این اجرای حکم قضایی با حضور نیروی منابع طبیعی مرزن آباد و یگان حفاظت شهرستان انجام گرفت.

رئیس منابع طبیعی همچنین بیان کزر: در راستای محتویات تبصره ذیل ماده ۵۵.ق به مساحت تقریبی ۸۰۰ متر مربع در سه قطعه در منطقه روستای ناصر آباد بخش کجور موسوم به اواز رودخانه توسط مامورین حفاظتی منابع طبیعی دوآب و یگان صیانت رفع تصرف شد.

بزرگی افزود: بنای بلوکی در مرحله اولیه جهت ساخت سرای دامداری واقع در شهرک ابراهیمی مازوپشته به مساحت تقریبی ۸۰ متردمربع توسط مامورین منابع طبیعی کلارستاق و با همکاری مامورین نظارت طرح سرچشمه تخریب و به حالت سابق برگردانده شد.
 
این مقام مسوول از مردم، دوستداران و همیاران طبیعت تقاضا کرد ضمن مشارکت در امر حفاظت از منابع طبیعی گزارشات تخریب ، تصرف ، قاچاق چوب، حریق را به سامانه تلفنی ۱۵۰۴دیگان حفاظت اطلاع دهند.

 /۸۶۰۳۴/غ/ی


ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید