کد خبر:107309
پ
بازگشایی-راه‌های-ارتباطی-روستاهای-مرزن‌آباد-چالوس.jpg

بازگشایی راه‌های ارتباطی روستاهای مرزن‌آباد چالوس

ایسنا/مازندران فرماندار چالوس از بازگشایی راه‌های ارتباطی روستاهای مرزن‌آباد این شهرستان از برف خبر داد. محمد ناصر زندی در گفت‌وگو با ایسنا با اشاره به بارش برف سنگین طی دو شب قبل در منطقه کوهستانی مرزن‌آباد و کلاردشت اظهار کرد: بر اثر برودت هوا و بارش برف سنگین راه بسیاری از روستاهای بخش کوهستانی مرزن‌آباد در […]

ایسنا/مازندران فرماندار چالوس از بازگشایی راه‌های ارتباطی روستاهای مرزن‌آباد این شهرستان از برف خبر داد.

محمد ناصر زندی در گفت‌وگو با ایسنا با اشاره به بارش برف سنگین طی دو شب قبل در منطقه کوهستانی مرزن‌آباد و کلاردشت اظهار کرد: بر اثر برودت هوا و بارش برف سنگین راه بسیاری از روستاهای بخش کوهستانی مرزن‌آباد در ارتفاعات بسته شد. 

وی با بیان اینکه ارتفاع برف در بیشتر نقاط و روستاها از جمله گلامره به ۵۰ سانتی‌متر رسیده است، تصریح کرد: به علت بارش برف سنگین و شکسته شدن شاخه درختان برق ۲۰ روستای این منطقه قطع شده است. 

فرماندار چالوس خاطرنشان کرد: بلافاصله نیروهای راهداری با کمک دستگاه‌ها و تجهیزات اقدام به بازگشایی مسیرهای اصلی روستاهای مرزن‌آباد چالوس کرده و شب گذشته با تلاش نیروهای راهداری و بخشداری مسیر آخرین روستاها از جمله ناتر، طویر و چند روستای دیگر نیز باز شد.  

زندی با اشاره اینکه بارش چنین برف سنگینی درآبان ماه در این منطقه کم سابقه بوده است، ادامه داد:  ارتفاع برف از ۲۰ تا ۵۰ سانتی‌متر رسید و به گفته اهالی در این ایام بارش برف با این حجم کم سابقه بوده است.

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید

ساری، مجتمع میلاد نور
09114755194