کد خبر:6859
پ
marghdari

بازدید نماینده ولی فقیه در جهاد از یک واحد مرغداری در روستای دیدو

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان ساری از بازدید مسؤول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی مازندران از یک واحد مرغداری در روستای دیدو از بخش چهادرانگه این شهرستان خبر داد.

 

به گزارش پایگاه خبری چهاردانگه ساری، به نقل از روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی مازندران، طهمورث قاسم نژاد مدیر جهاد کشاورزی شهرستان ساری از بازدید حاج آقا موسوی و حاج آقا شعبانی مسؤول دفتر نمایندگی ولی فقیه در مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان ساری از واحدهای مرغداری احداث شده واقع در روستای دیدو از توابع بخش چهاردانگه شهرستان ساری خبر داد.

 

در این بازدید رییس اداره تولیدات دامی مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان ساری از فعالیت های صورت گرفته در این واحد مرغداری شامل نحوه صدور مجوز، ساخت و ساز و معرفی نامبرده جهت دریافت تسهیلات بانکی و چگونگی نظارت بر ساخت و سایر حمایت های قانونی توضیحاتی ارائه نمود.

 

وی همچنین اشاره کرد مجری طرح از فارغ التحصیلان علوم دامی بوده و با معرفی نامبرده جهت دریافت تسهیلات بانکی از محل کارگروه توسعه بخش کشاورزی در مدت کوتاهی اقدام به بهره برداری واحد نموده است.

 

اکبرپور در خصوص مشخصات فنی این طرح افزود: این واحد با داشتن دیواره های دوجداره، ایزولاسیون در سقف و کف سالن، سرمایش و گرمایش سالن با بهترین نحو، نصب دانخوری اتوماتیک و آبخوری نیپل و اتوماسیون سیستم تهویه، تجهیز واحد با باسکول ۵۰ تنی و… از مزایای این واحد می باشد.

 

در این بازدید حاج آقا موسوی مسؤول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی هم ضمن آشنایی با مباحث فنی واحدهای طیور صنعتی و بحث و تبادل نظر، رهنمودهای لازم را در پیگیری مسائل و مشکلات صنعت ارائه نمودند.

 

دیدگاه کاربران ۲ دیدگاه
  • نجفی ۳۱ شهریور ۱۳۹۳ / ۰:۱۶
    0 0

    مشخص ننموده اید مالک مرغداری که بوده است ومشخصات این مرغداری چیست ؟ وظرفیت آن چقدراست ؟ و….که بامعرفی وارائه مشخصات وبرنامه های آن موضوعی برای ترغیب ویاتشویق اهالی چهاردانگه فراهم شود.

  • ناشناس ۱ مهر ۱۳۹۳ / ۲۰:۱۱
    0 0

    مرغداری آقای ساداتی بوده

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید