پایگاه خبری چهاردانگه
بخش چهاردانگه شهرستان ساري

بابایی کارنامی : در حال حاضر عضو هیچ شرکتی نیستم/ عده‌ای تحت عنوان باج خواهی و خبرسازی علیه اینجانب اقدام می‌کنند

0

پایگاه خبری چهاردانگه نیوز: علی بابایی کارنامی نماینده ساری در مجلس شورای اسلامی در گفت و گویی ، با اشاره به پخش اخباری در فضای مجازی مبنی بر عضویت وی در هیأت مدیره چندین شرکت و سوءاستفاده از موقعیت شغلی خود گفت: عده‌ای تحت عنوان باج خواهی و خبرسازی علیه اینجانب اقدام می‌کنند که متأسفانه این روند از ایام انتخابات مجلس یازدهم تاکنون ادامه دارد.

وی با بیان این که اینجانب کارمند وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی بودم، گفت: از طرف این وزارتخانه در برخی شرکت ها از جمله صنایع چوب و کاغذ ایران چوکا و محصولات کاغذی لطیف، عضو هیئت مدیره بودم. از طرف دیگر در شرکت حمل و نقل باربری قاران ساری مشغول فعالیت بودم و در شرکت پرشیا صنعت مازندران نیز حضور داشتم.

رئیس فراکسیون کارگری مجلس تاکید کرد: وزارت تعاون در راستای ساماندهی شرکت چوکا به بنده مأموریت داد تا در آن شرکت حضور داشته باشم.

بابایی کارنامی با بیان اینکه 26 اسفند سال 95 از شرکت صنایع چوب و کاغذ ایران چوکا استعفا داده، افزود: همچنین از شرکت محصولات کاغذی لطیف در 13 خرداد سال گذشته استعفا دادم.

وی تصریح کرد: شرکت پرشیا صنعت مازندران متعلق به کارگران چوب کاغذ مازندران است. اینجانب از این شرکت هم استعفا داده‌ام و در حال حاضر عضو آن نیستم.

سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس با بیان این که شرکت قاران ساری متعلق به کارگران شرکت چوب کاغذ مازندران است گفت: با ابتکار بنده این شرکت تاسیس شد.اینجانب زمانی به عنوان نماینده کارگران در این شرکت فعالیت داشتم و خدا را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ شاکرم اکنون کارگران بازنشسته از منافع این شرکت بهره‌مند می شوند و سالی حداقل 400 هزار تومان از این شرکت سود نصیب‌شان می‌شود.

بابایی کارنامی با بیان این که در حال حاضر به عنوان نماینده افتخاری کارگران در این شرکت حضور دارد، افزود: اینجانب قبلا از عضویت در این شرکت استعفا دادم اما کارگران شرکت بارها از اینجانب خواستند تا در جمع آنان حضور داشته باشم.

وی گفت: 26 تیرماه امسال مجمع عمومی این شرکت برگزار می‌شود و اینجانب به عنوان عضو افتخاری در جمع کارگران هستم و در جمع‌شان سخنرانی خواهم کرد.

سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس اضافه کرد: در حال حاضر عضو هیچ شرکتی نیستم و منتشر کنندگان اخبار کذب به دنبال باج خواهی و منافع مادی خود هستند.

بابایی کارنامی افزود: اینجانب از منتشرکنندگان اخبار کذب شکایت کرده و پیگیری قضایی هستم./شمال نیوز

توضیح چهاردانگه نیوز: در چند روز اخیر در فضای مجازی مطالبی منتشر شده بود که علی بابایی کارنامی عضو هیات رییسه چند کارخانه و شرکت می باشد و این گفتگو در رد آن مطالب میباشد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.