پایگاه خبری چهاردانگه
بخش چهاردانگه شهرستان ساري

اولویت طرح معضلات استان در سفر رئیس‌حمهور از دیدگاه محمد دامادی

1

 

به گزارش پایگاه خبری چهاردانگه ، محمد دامادی درباره مطالبات سفر هیئت دولت به مازندران، اظهار کرد: با توجه به اینکه سفر هیئت دولت به مازندران یک روزه است، احتمال بسیار زیادی وجود دارد که مصوبات سفر، قبل از ورود دولت به استان، تعیین شده باشد.

 

دامادی با بیان اینکه مازندران می‌تواند قطب گردشگری باشد، تصریح کرد: گردشگری، موضوعی شعاری و به نوعی لقلقه زبان شده است، اما دولت باید سیاست کلی را با توجه به ویژگی‌های نظام اسلامی و فرهنگ ما، درباره گردشگری تدوین کند.

وی با اشاره به اینکه تدوین سیاست کلی گردشگری باید همراه با آورده اقتصادی برای استان باشد، ادامه داد: می‌توانیم از مسیر گردشگری، اشتغالزایی داشته باشیم و دولت باید در این زمینه ورود پیدا کند.

 

وی با بیان اینکه حل معضل زباله از دیگر مسائلی است که انتظار داریم در سفر دولت به نتیجه برسد، افزود: زباله تبدیل به آفتی شده که می‌تواند قطب گردشگری بودن مازندران را تهدید کند.

نماینده مردم ساری و میاندورود با تاکید بر ورود جدی دولت به مبارزه با زمین‌خواری، گفت: حفظ حیات وحش استان و مسئله نگهداری استاندارد از منابع طبیعی از دیگری انتظاراتی است که در سفر دولت داریم.

دامادی با بیان اینکه در بحث نگهداری منابع طبیعی، ضعیف عمل کردیم، تصریح کرد: چشمه سورت به دلیل ضعف ما در نگهداری از این جاذبه گردشگری طبیعی، به این وضع نامناسب درآمده است.

 

دامادی با اشاره به اینکه پیگیر هستیم بندر امیرآباد تا ساحل فرح‌آباد به عنوان منطقه آزاد تجاری محسوب شود، اظهار کرد: پروژه خروج ریل راه‌آهن از منطقه شهری هم از دیگر مسائلی است که در سفر دولت پیگیری می‌کنیم تا دوندگی‌های دو سال اخیر ما در این زمینه نتیجه دهد.

 

1 نظر
  1. محمد می گوید

    تمام این حرفها شعار است کو عمل موقع انتخابات هست مجبورید این حرفها را بزنید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.