پایگاه خبری چهاردانگه
بخش چهاردانگه شهرستان ساري

انهدام باند ۴ نفره سارقان و مالخران اماکن دولتی در ساری

رئیس پلیس آگاهی استان مازندران از کشف ۴۰ میلیاردی اموال مسروقه و دستگیری سارقان و مالخران اماکن دولتی توسط کارآگاهان پلیس در شهرستان ساری خبر داد.

0

به گزارش خبرگزاری صداوسیمای مازندران، سرهنگ کاراگاه “علی قیصری گفت: در اجرای طرح برخورد با سارقان اماکن دولتی و در پی وصول پرونده سرقت از اماکن دولتی، مراتب در دستور کار کارآگاهان اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

وی افزود: با اقدامات گسترده فنی علمی، کارآگاهان طی ماموریتی پس از شناسایی، با رعایت موازین قانونی وارد عمل شدند و پس از انجام اقدامات فنی و تخصصی لازم، سارقان و مالخران مورد نظر شناسائی کردند.

رئیس پلیس آگاهی استان مازندران تصریح کرد:کارآگاهان اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی استان، پس از اخذ دستور قضائی شده طی اجرای چندین عملیات ضربتی و غافلگیرانه، سارقان شناسائی شده را دستگیر و به یگان دلالت دادند.

وی بیان داشت: سارقان دستگیر شده طی اقدامات تخصصی اطلاعاتی، به سرقت فوق اقرار و اموال مسروقه به ارزش چهل میلیارد ریال نیز کشف و متهمان پس از تشکیل پرونده‌ها جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شدند.

سرهنگ قیصری در پایان از شهروندان خواست: در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک، مراتب را بلافاصله به پلیس ۱۱۰ اطلاع دهند و از سیستم‌های نوین در کشف جرم مثل سامانه مها و gis در کشف علمی جرم اقدام کنند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.