پایگاه خبری چهاردانگه
بخش چهاردانگه شهرستان ساري

انسداد جاده گهرباران توسط اهالی به دلیل تصادف خونین

رئیس شورای بخش گهرباران از انحراف یک دستگاه پراید و مرگ یک گردشگر در محور گهرباران خبر داد و گفت: این محور در حال حاضر توسط مردم معترض به کوتاهی مسئولان استانی و ملی بسته شده است.

2

 

به گزارش پایگاه خبری چهاردانگه نیوز به نقل از فارس، حجت‎الاسلام شیخ جواد رئیسی  در شهرستان میاندورود با تایید مسدود کردن جاده گهرباران توسط اهالی این منطقه اظهار کرد: براثر برخورد یک دستگاه خودرو پراید متعلق به خانواده‎ای ساکن بندرگز با یک دستگاه کامیون متعلق به شرکت‎های مستقر در ساحل گهرباران، خودرو پراید با چهار سرنشین به کانل عمیق آب در مجاورت محور گهرباران در حوالی روستای ولوجا سقوط کرد و با وجود تلاش‎های انجام شده توسط مردم منطقه، مادر خانواده جان خود را از دست داد.

 

وی افزود: به دنبال این رویداد مردم و جوانان ناراضی از وضعیت این جاده محور گهرباران را به روی خودروهای سنگین شرکت‎های فرا استانی مستقر در ساحل گهرباران بسته‎اند و خواستار رسیدگی مسئولان به مرگ جاده‎ای 36 هم‌وطن در سه سال گذشته شده‎اند.

 

رئیس شورای بخش گهرباران در شهرستان میاندورود با بیان اینکه پلیس در حال گفت‎وگو با جوانان و مردم کشاورز برای بازکردن مسیر است، تصریح کرد: پیگیری قانونی مردم در سال‎های گذشته هیچ نتیجه‎ای نداشته است و در روزهای گذشته علاوه بر مرگ یک جوان کشاورز و مفقود شدن پای وی، یکی دیگر از کشاورزان این منطقه بر اثر شدت برخود با خودرو در محور گهرباران پای خود را از دست داد و دچار اغما شد.

 

 محور گهرباران به طول 25 کیلومتر در شهرستان میاندورود یکی از جاده‎های پرتردد در مازندران است که خدمات ملی ارائه می‎دهد اما خطرات فراوانی را به دلیل باریک بودن به مردم این شهرستان تحمیل کرده است و مردم همچنان منتظر اقدامات مسئولان استانی و ملی در حوزه وزارت راه هستند.

2 نظرات
  1. 811 می گوید

    احسنت کاش ماچهاردانگه اییها هم متحد بودیم نمیزاشتیم زباله وارد منطقه مونشه یا این همه تصادف میشه جلوشو میگرفتیم

  2. اتابک می گوید

    بادرود . ازقدیم کیاسریها یک مثالی داشتند که سنگ بره زیرخاک حیفه چه برسه ادم . ولی الان مثل اینکه برعکس شده اصلا چیزی که برای هیچ کس مهم نیست جون ادمها ست . اقایون داداشام رفاه .وامنیت . تعطیییییییییییییییییییییییل

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.