پایگاه خبری چهاردانگه
بخش چهاردانگه شهرستان ساري

عالیشاه قراردادش را به صورت رسمی با پرسپولیس تمدید کرد+عکس

بهترین پاسور فصل گذشته لیگ برتر نیز امروز با حضور در هیات فوتبال قراردادش را به مدت یک فصل دیگر با سرخپوشان تمدید کرد.

0

 

به گزارش پایگاه خبری چهاردانگه، به نقل از ورزش سه، امید عالیشاه، امروز یکشنبه ۶ تیرماه ۱۳۹۵ با حضور در هیات فوتبال استان تهران قرارداد رسمی خود را بابا تیم فوتبال پرسپولیس به مدت یک سال دیگر تمدید کرد.

 

 

بازیکن چهاردانگه ای تیم فوتبال پرسپولیس تهران که علیرغم پیشنهاداتش ترجیح داد یک فصل دیگر در پرسپولیس حضور داشته باشد از این اتفاق راضی است و امیدوار است بتوانند در این فصل به موفقیت مورد انتظار دست یابند.

 

 

او که امروز با حضور در هیات فوتبال قراردادش را رسما امضا کرد درباره شرایط پرسپولیس گفت: امیدوارم امسال سال خوبی در پیش داشته باشم و همه از ما انتظار قهرمانی دارند. صحبت در این مورد تکراری شده و همه می دانند در پرسپولیس به جز قهرمانی نباید به چیز دیگری فکر کرد.

 

 

او در مورد اینکه در پست او ترافیک بازیکن است گفت: تیم برای سه سال می جنگدد. باید شرایط لازم پیش بیاید و سال سختی را در پیش داریم. امیدوارم در کنار هم سال خوبی را در پیش داشته باشیم.

 

 

عالیشاه در مورد اینکه در نقل و انتقالات شرایط را به سود خود کنند گفت: من کاری به تیم های دیگر ندارم. شرایط تیم ما خوب است و کادرفنی و مدیریت باشگاه تمام تلاش خود را برای پیشرفت انجام داده اند و بعد از این نیز همینطور خواهد بود.

 

 

بهترین پاسور فصل گذشته پرسپولیس در مورد اینکه پیشنهادات خارجی اش را به چه دلیل رد کرد گفت: نمی خواهم در این باره حرف بزنم و به اندازه کافی حرف زده و اکنون وقت تلاش است تا فصل خوبی برای پرسپولیس رقم بزنیم.

 

 

عالیشاه در مورد اینکه برانکو از او به عنوان یکی از مهاجمان تیمش نام برد گفت: تا به اینجا در هافبک چپ بازی کردم و همه چیز به نظر برانکو بستگی دارد. با توجه به شرایطی که در فصل گذشته داشتم یک نیم فصل در مهاجم بازی کردم و بعد از آن دوباره به پست اصلی ام بازگشتم.

 

 

او در مورد اینکه در لیست کی روش نیز حاضر نشده است گفت: دوست دارم به تیم ملی بازگردم و در آن بازی کنم اما برای من پرسپولیس هم تیم ملی است. اگر این اتفاق بیفتد خوشحال خواهم شد و همین که پیراهن پرسپولیس را می پوشم هم برایم فرقی نمی کند.

 

 

هافبک چهاردانگه ای پرسپولیس در واکنش به اینکه از رامین رضاییان خبر دارد گفت: نه متاسفانه از او خبری ندارم.

 

 

عالیشاه در پایان در مورد اینکه چه انتظاری از تیم در فصل آینده دارد گفت: مطمئنا هر بازیکنی تمام تلاش خود را می کند تا تمام کارایی را داشته باشم و من هم همینطور. هر بازیکن درهر چند دقیقه ای که بازی می کند تمام تلاش می کند تا هواداران را راضی کند و توانایی خود را بالا ببرد و امیدوار این فصل خوبی در انتظار بازیکنان تیم باشد.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.