کد خبر:131144
پ
1601272942_13990525000663_Test_PhotoN.jpg

امکانات زندگی مدیران انقلابی باید مانند مردم متوسط باشد

پایگاه خبری چهاردانگه نیوز: به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، سرهنگ سیاووش مسلمی در این دیدار با جمعی از فعالان فرهنگی مازندران به مناسبت هفته گرامیداشت دفاع مقدس اظهار کرد: داشتن دغدغه برای نظام اسلامی بسیار ارزشمند است. سرهنگ سیاووش مسلمی با گرامیداشت یاد و خاطره سردار شهید حاج قاسم سلیمانی اظهار کرد: ذوب […]

پایگاه خبری چهاردانگه نیوز:

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، سرهنگ سیاووش مسلمی در این دیدار با جمعی از فعالان فرهنگی مازندران به مناسبت هفته گرامیداشت دفاع مقدس اظهار کرد: داشتن دغدغه برای نظام اسلامی بسیار ارزشمند است.

سرهنگ سیاووش مسلمی با گرامیداشت یاد و خاطره سردار شهید حاج قاسم سلیمانی اظهار کرد: ذوب در ولایت بودن ویژگی بارز سردار سلیمانی بود و ایشان کاری که قرار بود انجام دهند، در زمان خودش انجام می‌دادند و زمان‌شناسی ویژگی ارزشمند ایشان بوده است.

وی تصریح کرد: سیاست اعلامی و سیاست اقدامی باید منطبق با هم باشد که این ویژگی افراد انقلابی و تفاوت آن با افراد غیرانقلابی است.

فرمانده سپاه کربلا با بیان اینکه وظیفه کسانی که به عنوان مدیر انقلابی در راس کار هستند این است که از امکانات متناسب با امکاناتی که مردم متوسط استفاده می‌کنند، بهره گیرند، تصریح کرد: بنده به عنوان فرمانده سپاه کربلا وقتی خودم را خدمتگزار مردم  می‌دانم باید به این مسئله اعتقاد داشته باشم.

 /۸۶۰۳۱/غ


ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید

ساری، مجتمع میلاد نور
09114755194