کد خبر:12243
پ
IMG_8235

امام جمعه چهاردانگه گفت در بدو ورودم سه هدف را دنبال می کردم

حجت الاسلام تیموری امام جمعه چهاردانگه ،در جلسه شورای اداری بخش چهاردانگه در مورد سه هدف مهم خود در منطقه توضیح داد

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری چهاردانگه ساری، حجت الاسلام تیموری امام جمعه چهاردانگه در جلسه شورای اداری بخش، ضمت تسلیت رحلت  حضرت رسول اکرم (ص)، امام حسن مجتبی (ع) و امام رضا (ع)، حدیثی از امام صادق (ع) در باره نیاز مردم بیان کردند که مردم واقعاً به آن محتاج هستند: ثلاثه اشیاء یحتاج الناس طراً الیها: الأ من و العدل و الخصب. یعنی سه چیز است که مردم واقعاً به آن نیاز دارند و برای آنها ضروری است: ۱- امنیت ۲- عدالت ۳- وسعت و فراوانی. و ابراز امیدواری نمودند با انسجام بین بسیج و نیروی انتظامی امنیت منطقه در آن بیشتر شود.

 

امام جمعه چهاردانگه گفت: موقعی که به این منطقه آمدم سه هدف را دنبال می کردم : اول استقرار نماز جمعه در شهر کیاسر و  پیگیری ساخت خانه عالم برای استقرار دفتر امام جمعه و اسکان ایشانم، تا کسانی که می آیند امکاناتی در خور شأن داشته باشند. دوم فعال نمودن حوزه علمیه شهر کیاسر، مقدمات کار انجام شده و  حوزه علمیه کیاسر به شورای مدیریت حوزه علمیه قم تحویل شد و تمام کار های قانونی انجام گرفت. فقط باید راهی برای تامین هزینه پیدا نماییم تا بتوانیم از مهر سال ۱۳۹۴ طلبه جذب نماییم.  سوم استقرار مرکز تحقیقات در این زمینه تعدادی از اساتید دانشگاه به منطقه دعوت شدند و منطقه را برای تحقیقات گیاهان دارویی مناسب دیدند.

 

حجت الاسلام تیموری، از مسئولین خواستند با خدمت های خود، دل مردم را شاد کنند. مردم از مسئولین محبت می خواهند. وی در پایان برای توفیق خدمتگزاران مردم در چهاردانگه دعا نمودند.

 

دیدگاه کاربران ۱ دیدگاه
  • 83عاشق چهاردانگه ۲۸ آذر ۱۳۹۳ / ۱۰:۳۱
    0 0

    موقع عزیمت ایشان مسیولین استانی وعده های زیادی دادند که جامه عمل نپوشاندند(حتی دفتری ساده با تجهیزات ابتدایی)وایشان بودند که با سعه صدر و پیگیری فراوان توانستند مشکلات و موانع را برطرف سازند.ان شاءا… در پناه حق باشند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید