کد خبر:103843
پ
امام‌جمعه-نوشهر-اقتدار-نیروی-انتظامی-باید-توأم-با-محبت-باشد.jpg

امام‌جمعه نوشهر: اقتدار نیروی انتظامی باید توأم با محبت باشد

حجت‌الاسلام محمود مشایخ در خطبه‌های نماز جمعه شهرستان افزود: پلیس مظهر اقتدار نظام و حافظ امنیت کشور است و این امنیت شامل امنیت اجتماعی و اخلاقی و دیگر جنبه‌ها است و به‌ طور کلی مبارزه با هر نوع فسادی را شامل می‌شود و برای همین، نیروی انتظامی خود باید از فساد به دور باشد زیرا با دستمال […]

حجت‌الاسلام محمود مشایخ در خطبه‌های نماز جمعه شهرستان افزود: پلیس مظهر اقتدار نظام و حافظ امنیت کشور است و این امنیت شامل امنیت اجتماعی و اخلاقی و دیگر جنبه‌ها است و به‌ طور کلی مبارزه با هر نوع فسادی را شامل می‌شود و برای همین، نیروی انتظامی خود باید از فساد به دور باشد زیرا با دستمال کثیف نمی‌توان شیشه کثیف را تمیز کرد.

وی یکی از ارکان نظام جمهوری اسلامی را حمایت از مظلومان در تمام دنیا دانست و گفت: ما حتی از مظلومان غیرمسلمان نیز دفاع می‌کنیم چه رسد به مسلمانانی که در گوشه و کنار دنیا، از جمله فلسطین تحت ستم زندگی می‌کنند.

مشایخ اظهار داشت: ملت مظلوم یمن که از چند سال قبل گرفتار جنگ عربستان شده است، در هفته‌های اخیر با دو عملیات بزرگ ضربات سختی به حکام آل‌سعود وارد کرد.

امام‌جمعه نوشهر گفت: حمله به تأسیسات نفتی آرامکو از یک‌ طرف و هلاکت و اسارت جمع کثیری از مزدوران سعودی در عملیات اخیر مبارزان یمن نشان می‌دهد که مردم این کشور زیر بار ظلم سعودی‌ها نمی‌روند.

وی روز روستا و عشایر را گرامی داشت و خواستار توجه بیشتر به مشکلات عشایر و روستاییان شد.

۷۵۱۷/ ۱۶۰۲/۱۶۵۴

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید

ساری، مجتمع میلاد نور
09114755194