کد خبر:111150
پ
افزایش-۵۰-درصدی-مستمری-مددجویان-کمیته‌-امداد-پیشنهاد-شد.jpg

افزایش ۵۰ درصدی مستمری مددجویان کمیته‌ امداد پیشنهاد شد

مرتضی بختیاری روز پنجشنبه در حاشیه افتتاح و تحویل واحدهای مسکونی سیلزدگان مازندران در ساری در گفت وگو با ایرنا اظهار داشت: بخشی از برنامه های کمیته امداد امام خمینی (ره) در سال آینده برای مددجویان به بودجه ای که دولت به مجلس ارائه کرده ، برمی گردد. وی افزود: در حال حاضر بودجه کل […]

مرتضی بختیاری روز پنجشنبه در حاشیه افتتاح و تحویل واحدهای مسکونی سیلزدگان مازندران در ساری در گفت وگو با ایرنا اظهار داشت: بخشی از برنامه های کمیته امداد امام خمینی (ره) در سال آینده برای مددجویان به بودجه ای که دولت به مجلس ارائه کرده ، برمی گردد.

وی افزود: در حال حاضر بودجه کل کشور در کمیسیون تلفیق مطرح است، درخواست هایی هم به دولت و مجلس ارائه کرده ایم و از جمله درخواست های ما افزایش مستمری مددجویان تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی است، چون در بحث تحت پوشش بودن هم بهزیستی و هم کمیته امداد مشترکات دارند.

بختیاری گفت: اعتقادما بر این است که نیاز است مستمری مددجویان با توجه به تورم و مشکلات معیشتی موجود در سال ۹۹ افزایش پیدا کند و پیشنهاد ما افزایش ۵۰ درصدی است که امیدواریم از محل تبصره ۱۴ و باقی زمینه ها این اتفاق بیفتد.

وی افزود: همراهی دولت و مجلس و نمایندگان مجلس همراهی خوبی بود اما انتظارمان این است در این قسمت توجه ویژه شود.

امروز ۴۸۲ واحد مسکونی که از سوی کمیته امداد با همراهی سپاه کربلای مازندران و بسیج سازندگی، بخشی احداث و بخشی مرمت شده اند، تحویل مددجویان سیلزده کمیته امداد بخش رودپی روستای مرزرود ساری شد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید