کد خبر:125118
پ
3489382.jpg

اعتماد مردم سرمایه اصلی جمعیت هلال احمر است

به گزارش خبرنگار مهر، آیت الله محمدباقر محمدی لائینی بعدازظهر سه شنبه در نشست با مسئولان هلال احمر استان با بیان اینک امروز جمعیت هلال احمر با افراد متخصص و آموزش دیده و امکانات مدرن یک نیاز مهم است، افزود: مردم همیشه در مشکلات و سختی‌ها حضور فعال دارند اما وجود سازمانی چون هلال احمر […]

به گزارش خبرنگار مهر، آیت الله محمدباقر محمدی لائینی بعدازظهر سه شنبه در نشست با مسئولان هلال احمر استان با بیان اینک امروز جمعیت هلال احمر با افراد متخصص و آموزش دیده و امکانات مدرن یک نیاز مهم است، افزود: مردم همیشه در مشکلات و سختی‌ها حضور فعال دارند اما وجود سازمانی چون هلال احمر برای ساماندهی بسیار ضروری و مفید است.

نماینده ولی فقیه در مازندران بیان داشت: هلال احمر نهادی است که در شرایط سختی به سراغ مردم می‌آید و دنبال ریا و شهرت نیست.

وی یادآور شد: امروزه وجود جمعیت هلال احمر با افراد متخصص و آموزش دیده و امکانات مدرن یک نیاز مهم است زیرا مردم همیشه در موقع مشکلات و سختی‌ها حضور فعال دارند و علاوه بر وجود مردم، بودن سازمانی چون هلال احمر برای ساماندهی بسیار ضروری و مفید است.

نماینده ولی فقیه در مازندران اذعان داشت: باید این جمعیت مدرن، مجهز و باامکانات روز باشد و آموزش‌های کافی دیده باشد زیرا سرمایه اصلی جمعیت هلال احمر اعتماد مردم است.

وی اعتمادسازی از سوی هلال احمر را امری مهم دانست و گفت: سلامت، درستکاری و امانت‌داری، حسن خلق، ایثار و فداکاری در صحنه حادثه برای جلب رضایت مردم بسیار ضروری است و باید در کنار همه این‌ها برنامه‌های تبلیغی و ترویجی هم وجود داشته باشد.

محمدی لائینی گفت: از دیگر ویژگی هلال احمر این است که مقام معظم رهبری در این بخش نماینده دارد و این یعنی انتظار بیشتری از دیگر دستگاه‌ها دارد.

کد خبر 4962409

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید