کد خبر:104819
پ
استقبال-بی‌نظیر-مردم-بیانگر-حسن-نظر-و-اعتقاد-قلبی-است.jpg

استقبال بی‌نظیر مردم بیانگر حسن نظر و اعتقاد قلبی است

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مازندران گفت: استقبال بی‌نظیر مردم بیانگر حسن نظر و اعتقاد قلبی آن‌ها به نحوه مدیریت و اداره این موکب‌ها است. به گزارش پایگاه خبری چهاردانگه، به نقل از ایسنا، مهدی رازجویان با اشاره به اینکه تعامل مناسب دستگاه‌های اجرایی و نیروهای بسیجی نظامی سبب برپایی و شکل‌گیری هر چه مناسب‌تر موکب‌های […]

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مازندران گفت: استقبال بی‌نظیر مردم بیانگر حسن نظر و اعتقاد قلبی آن‌ها به نحوه مدیریت و اداره این موکب‌ها است.

به گزارش پایگاه خبری چهاردانگه، به نقل از ایسنا، مهدی رازجویان با اشاره به اینکه تعامل مناسب دستگاه‌های اجرایی و نیروهای بسیجی نظامی سبب برپایی و شکل‌گیری هر چه مناسب‌تر موکب‌های مردم مازندران در کشورعراق شده است، اظهار کرد: خدمت‌رسانی به زائرین اولویت اصلی موکب‌های استان در کربلا معلی است و تمامی اقدامات و فعالیت‌ها باید در این راستا انجام شود.

وی تصریح کرد: در موکب‌های مازندران براساس بازدیدی که صورت گرفته و گزارش‌های مردمی که ارائه شد از جهت نحوه مدیریت و خدمت‌رسانی و برخورداری از امکانات مردمی عملکرد مطلوب و رضایت بخشی داشتند.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مازندران خاطرنشان کرد: این استان با ۲۱ موکب آماده خدمت‌رسانی به زائرین بین راهی در شهرهای کربلا و نجف اشرف است و ظرفیت خدمت‌رسانی به زائرین استان‌های دیگر نیز دارند.

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید

ساری، مجتمع میلاد نور
09114755194