کد خبر:104499
پ
استاندارمازندران-خواهان-استفاده-از-یافته‌های-جدید-علمی-درطرح‌های-صنعتی-شد.jpg

استاندارمازندران خواهان استفاده از یافته‌های جدید علمی درطرح‌های صنعتی شد

به گزارش روابط عمومی استانداری مازندران، احمد حسین زادگان، روز یکشنبه در کارگروه زیربنایی، توسعه روستایی، عشایری و شهری و آمایش سرزمین و محیط زیست مازندران بهره گیری از یافته های جدید علمی را زمینه ساز افزایش بهره وری و ارتقاء تولید دانست.وی اضافه کرد: در کارگروه ها ضمن رعایت قانون و صیانت از حقوق مردم […]

به گزارش روابط عمومی استانداری مازندران، احمد حسین زادگان، روز یکشنبه در کارگروه زیربنایی، توسعه روستایی، عشایری و شهری و آمایش سرزمین و محیط زیست مازندران بهره گیری از یافته های جدید علمی را زمینه ساز افزایش بهره وری و ارتقاء تولید دانست.
وی اضافه کرد: در کارگروه ها ضمن رعایت قانون و صیانت از حقوق مردم  و منافع ملی، تصمیماتی اتخاذ شود که منجر به توسعه تولید و شکوفایی اقتصادی استان در بخش های مختلف گردد.

مقام عالی دولت در مازندران، افزود: نباید پیچ و خم های اداری مانع ایجاد و تقویت سرمایه گذاری و تولید شود.

استاندار تاکید کرد: اگر برآنیم که تحرک در استان بیشتر شود، باید زمینه فعالیت تولید، رشد سرمایه گذاری و اقتصاد را فراهم کنیم و با بازکردن قفل ها و مسیرهای بسته در حوزه های مختلف، منافع مشترک سراسر مازندران را در سایه همدلی و هم افزایی تحقق ببخشیم.

حسین زادگان بر ضرورت تشویق سرمایه گذاران، تمهید زمینه برای سرمایه گذاری های جدید و اجرای طرح های توسعه در شرایط اقتصادی فعلی و تحریم های ظالمانه، یادآور شد: با توجه به این که استان در مسیر دامپروری صنعتی و اصلاح نژاد دام با هدف توجیه اقتصادی حرکت می کند، جهاد کشاورزی باید طرح های درخواستی دامپروری سنتی را به سمت طرح های دارای توجیه و هم راستا با برنامه استان هدایت کند.

استاندار مازندران با اشاره به تصویب ساری به عنوان پایتخت کشورهای عضو اکو در سال ۲۰۲۲  این اتفاق را یک فرصت کم بدیل برای تولید و اقتصاد مازندران یاد کرد و گفت: با این رخداد مهم؛ ظرفیت ها، مزیت ها و زمینه های مطلوب سرمایه گذاری، کسب و کار، تجارت و شکوفایی اقتصادی در تعامل با بازارهای هدف تسریع می شود.

حسین زادگان به سفر اخیر خود در راس یک هیئت تجاری اقتصادی به ولگاگراد روسیه اشاره کرد و افزود: توسعه ارتباطات و مناسبات فی مابین مازندران و کشورها و بازارهای هدف می تواند شرایط اقتصادی کشور و استان را متحول کند.

استاندار مازندران تاکید کرد: تصمیمات کارگروه زیربنایی باید تسریع کننده فرآیند توسعه تولید و سرمایه گذاری باشد.

۶۹۸۲/۱۸۹۹

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید

ساری، مجتمع میلاد نور
09114755194