کد خبر:112869
پ
ارائه-خدمات-درمانی-به-۱۱۰۰-مددجو-در-چالوس.jpg

ارائه خدمات درمانی به ۱۱۰۰ مددجو در چالوس

ایسنا/مازندران رییس کمیته امداد چالوس از ارائه خدمات درمانی به ۱۱۰۰ مددجو از ابتدای سالجاری تاکنون به ارزش ۵۳۰ میلیون تومان در این شهرستان خبر داد. محمد قمی صبح امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه از ابتدای سالجاری تاکنون به ۱۱۰۰ نفر از مددجویان خدمات درمانی به ارزش۵۳۰ میلیون تومان ارائه شد، اظهار کرد: ارائه […]

ایسنا/مازندران رییس کمیته امداد چالوس از ارائه خدمات درمانی به ۱۱۰۰ مددجو از ابتدای سالجاری تاکنون به ارزش ۵۳۰ میلیون تومان در این شهرستان خبر داد.

محمد قمی صبح امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه از ابتدای سالجاری تاکنون به ۱۱۰۰ نفر از مددجویان خدمات درمانی به ارزش۵۳۰ میلیون تومان ارائه شد، اظهار کرد: ارائه خدمات درمانی به مددجویان تحت حمایت در بخش‌های  فعالیت‌های بهداشتی، بیمه اجتماعی، سوء تغذیه کودکان زیر ۶ سال، فرانشیژ و کمک به خرید تجهیزات توانبخشی بوده است.

وی تصریح کرد: از مجموع خدمات درمانی ارائه شده به مددجویان ۲۷ میلیون تومان آن در قالب طرح شفا برای کمک به هزینه‌های درمان مددجویان تحت حمایت این نهاد توسط خیران کمک شد.

رییس کمیته امداد چالوس خاطرنشان کرد: طرح شفا یکی از  طرح‌های اجرایی برای رفع نیاز محرومان با مشارکت خیران است. 

قمی افزود: خیران جهت تامین سلامت نیازمندان و مراقبت‌های بهداشتی می‌توانند برای کاهش مشکلات درمانی و دارویی بیماران و خانواده‌های تحت حمایت در قالب طرح “شفا” کمک‌های خود را در اختیار آنان قرار دهند.

وی با تقدیر از همراهی و مشارکت خیران با کمیته امداد گفت : در شهرستان چالوس ۲۴۲۴ خانوار تحت حمایت هستند.

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید