پایگاه خبری چهاردانگه
بخش چهاردانگه شهرستان ساري

احداث بزرگ‏‏‌ترین شهرک صنعتی مازندران و گلستان در بهشهر

0

پایگاه خبری چهاردانگه نیوز:

به گزارش خبرنگار خبرگزاری فارس از شهرستان بهشهر، محمد توکلی سه شنبه‌شب در نشست با اعضای بسیج رسانه شهرستان بهشهر و خبرنگاران اظهار کرد: شهرک‌های صنعتی شرق مازندران شامل شهرک‌های بهشهر، نکا، گلوگاه و میاندرود است که در اشتغال‌زایی منطقه نقش‌آفرینی کردند.

وی افزود: هم اکنون بیش از 100 واحد صنعتی و تولیدی در شهرک‌های صنعتی شرق مازندران فعال است و بیش از 30 واحد هم در دست ساخت و ساز است.

مسؤول شهرک صنعتی شرق مازندران از احداث بزرگترین شهرک صنعتی مازندران و گلستان در بهشهر خبر داد و گفت: این شهرک صنعتی در زمینی به مساحت 700 هکتار احداث می‌شود.

توکلی با بیان اینکه شهرک 700 هکتاری بهشهر، به نام سردار شهید سلیمانی نام‌گذاری شده است؛ یادآور شد: این شهرک دارای مجوز محیط زیستی است و از ایجاد صنایع آلاینده در این شهرک ممانعت می‌شود.

وی با اشاره به فعال بودن 31 واحد صنعتی و تولیدی در شهرک صنعتی بهشهر افزود: هم اکنون شهرستان بهشهر دارای شهرک صنعتی در 2 فاز است و تلاش داریم تا با ایجاد این شهرک صنعتی، اشتغال زایی مناسبی برای افراد بیکار ایجاد شود.

مسؤول شهرک صنعتی شرق مازندران گفت: ایجاد شهرک‌های صنفی هم از برنامه‌های مهمی است که در دستور کار است و در شهرستان بهشهر تاکنون صنف آهن‌فروشان در این بخش پیش قدم شده است تا با ایجاد شهرک صنفی جداگانه، صنایع این شغل به شهرک صنفی منتقل شود.

 /86002/ع/و


ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.