پایگاه خبری چهاردانگه
بخش چهاردانگه شهرستان ساري

آیت الله رئیسی نمونه بارز اخلاص بود

0

به گزارش پایگاه خبری چهاردانگه، امام جمعه موقت نوشهر گفت: اخلاص از دیگر برجستگی‌های بارز شهید آیت‌الله رئیسی بود که ترجیح داد در مسند ریاست جمهوری به مردم خدمت بیشتری انجام دهد.

حجت الاسلام عبدالغفار ال حبیب ۳۰ اردیبهشت در مراسم بزرگداشت شهادت سید الشهدای خدمت، شهید آیت الله سید ابراهیم رئیسی و همراهان که در مسجد جامع نوشهر برگزار شد، با اشاره به استقبال بی‌نظیر مردم نوشهر از رئیس‌جمهور شهید در روز جمعه، اظهار کرد: انسان همواره در معرض امتحان است و خداوند در این ۴۵ سال آزمون‌های زیادی از ملت ایران گرفت و بعد از هر ازمون نیز عظمتی بالاتر به ملت ایران و کشور لطف کرده است.

وی با اشاره به آیاتی از قرآن کریم و وعده خداوند به اهل ایمان، گفت: اهل ایمان نباید هیچ گاه از لطف خداوند ناامید و مأیوس شوند زیرا یاس گناه بزرگی است.

امام جمعه موقت نوشهر با اشاره به نعمت بزرگ ولایت برای کشور و حمایت از مظلوم، افزود: این صفات ملت ایران است که از مظلوم دفاع می‌کند اما در برابر کفار همانند پاره‌های آهن است.

حجت الاسلام آل حبیب با اشاره به حمایت از مردم مظلوم یمن که سال‌ها زیر سیطره ظلم بودند، یادآور شد: امروز همان یمن موشک‌هایی را می‌سازد که از همانجا می‌تواند بندر اسرائیل را بزند و همه اینها به برکت انقلاب‌ اسلامی است.

وی با اشاره به شهادت دو رئیس جمهور و دو رئیس قوه قضائیه در طول انقلاب اسلامی،گفت: این کشور هزینه‌های زیادی را پرداخته است و فراز و نشیب‌های زیادی نیز پشت سرگذاشته شد.

امام جمعه موقت‌ نوشهر در ادامه به بخشی از فضائل اخلاقی شهید رئیس جمهور اشاره کرد و افزود: ایشان هیچ گاه گذشته خود را فراموش نمی‌کرد و وقتی رئیس جمهور هم بود بارها گفت که هرچه دارد به برکت روضه خوانی برای اهل بیت است.

حجت الاسلام آل حبیب، اخلاص و پاکدامنی را از دیگر برجستگی‌های اخلاقی شهید عنوان کرد و گفت: ایشان می‌توانست در قوه قضائیه بماند و اینهمه حرف را نخورد اما ترجیح داد به مردم کشور خدمت بیشتری انجام دهد.

وی با تاکید بر اینکه در این برهه حساس نباید گوشه عزلت گزید، یادآور شد: امروز دشمنان منتظر هستند صدمه‌ای به ما برسانند اما بدانید در سایه ولایت و رهبری مقام معظم باید ایستاد و نباید کنار رفت.

 

لینک منبع اصلی مطلب

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.