کد خبر:10159
پ
amuzesh

آموزش وپرورش چهاردانگه رتبه عالی استان در پروژه مهر ۹۳

مسعودیان زاده رییس اداره آموزش و پرورش منطقه چهاردانگه گفت: بر اساس اعلام نتایج ستاد پروژه مهر اداره کل آموزش و پرورش استان مازندران، اداره آموزش و پرورش منطقه چهاردانگه در اجرای برنامه های پروژه ی مهر ۱۳۹۳ رتبه عالی استان را کسب نمود.

 

به گزارش پایگاه خبری چهاردانگه ساری، به نقل از روابط عمومی اداره آموزش و پرورش منطقه چهاردانگه، مسعودیان زاده رییس اداره آموزش و پرورش منطقه چهاردانگه، با توجه به اعلام نتایج ستاد پروژه مهر اداره کل آموزش و پرورش استان مازندران، در جلسه شورای آموزش و پرورش اعلام کرد: اداره آموزش و پرورش منطقه چهاردانگه در برنامه پروژه ی مهر ۱۳۹۳ رتبه عالی استان مازندران را کسب نمود.

 

ایشان ضمن اعلام این خبر از زحمات صادقانه کلیه دست اندرکاران این امر، خصوصا مدیران مدارس و ادارات منطقه که در این زمینه با آموزش و پرورش همکاری داشته اند تقدیر و تشکر نمودند.

 

دیدگاه کاربران ۱ دیدگاه
  • حامد خليلي ازني ۲۴ آبان ۱۳۹۳ / ۱۸:۲۳
    0 0

    با سلام آموزش و پرورش منطقه چهاردانگه رتبه اول استان مازندران را بین ۳۲ شهرستان و منطقه کسب نموده است.
    پروژه مهر تمام فعالیت های انجام شده در تابستان برای شروع سال تحصیلی می باشد. آموزش و پرورش منطقه چهاردانگه با توجه به گستردگی منطقه ، محرومیت منطقه که باعث عدم استقبال نیرو ها می شود و مشکلات بودجه ای توانست شروع سال تحصیلی خوبی برای دانش آموزان داشته باشد و در اول مهر هیچ کلاسی بدون معلم نبود.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید