پایگاه خبری چهاردانگه
بخش چهاردانگه شهرستان ساري

آموزش وپرورش چهاردانگه رتبه عالی استان در پروژه مهر 93

مسعودیان زاده رییس اداره آموزش و پرورش منطقه چهاردانگه گفت: بر اساس اعلام نتایج ستاد پروژه مهر اداره کل آموزش و پرورش استان مازندران، اداره آموزش و پرورش منطقه چهاردانگه در اجرای برنامه های پروژه ی مهر 1393 رتبه عالی استان را کسب نمود.

1

 

به گزارش پایگاه خبری چهاردانگه ساری، به نقل از روابط عمومی اداره آموزش و پرورش منطقه چهاردانگه، مسعودیان زاده رییس اداره آموزش و پرورش منطقه چهاردانگه، با توجه به اعلام نتایج ستاد پروژه مهر اداره کل آموزش و پرورش استان مازندران، در جلسه شورای آموزش و پرورش اعلام کرد: اداره آموزش و پرورش منطقه چهاردانگه در برنامه پروژه ی مهر 1393 رتبه عالی استان مازندران را کسب نمود.

 

ایشان ضمن اعلام این خبر از زحمات صادقانه کلیه دست اندرکاران این امر، خصوصا مدیران مدارس و ادارات منطقه که در این زمینه با آموزش و پرورش همکاری داشته اند تقدیر و تشکر نمودند.

 

1 نظر
  1. حامد خليلي ازني می گوید

    با سلام آموزش و پرورش منطقه چهاردانگه رتبه اول استان مازندران را بين 32 شهرستان و منطقه كسب نموده است.
    پروژه مهر تمام فعاليت هاي انجام شده در تابستان براي شروع سال تحصيلي مي باشد. آموزش و پرورش منطقه چهاردانگه با توجه به گستردگي منطقه ، محروميت منطقه كه باعث عدم استقبال نيرو ها مي شود و مشكلات بودجه اي توانست شروع سال تحصيلي خوبي براي دانش آموزان داشته باشد و در اول مهر هيچ كلاسي بدون معلم نبود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.