پایگاه خبری چهاردانگه
بخش چهاردانگه شهرستان ساري

آماده شدن غرفه پایگاه خبری چهاردانگه در نمایشگاه مطبوعات در تهران

10

 

به گزارش پایگاه خبری چهاردانگه، غرفه این پایگاه در بیست و یکمین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری ها در محل مصلی بزرگ تهران از سوی مسوول غرفه تحویل گرفته و با نصب بنر آماده شده است و از صبح روز شنبه نیز ۱۶ ابان ۱۳۹۴ و هم زمان با گشایش این نمایشگاه، میز و صندلی و کامپیوتر نیز به محل غرفه برده خواهد شد.

 

مسوولیت غرفه پایگاه خبری چهاردانگه بر عهده آقای عین اله آزموده (یکی از مدیران این پایگاه) بوده و آقای سیدابوالفضل قادری ارایی نیز بعنوان غرفه دار همکاری می کند.

 

غرفه پایگاه خبری چهاردانگه به شماره ۷۸ در ضلع جنوبی فضای نمایشگاه در مصلای تهران بوده از روز شنبه ۱۶ تا جمعه ۲۲ آبان ۱۳۹۴ از ساعت ۹ صبح تا شب برای بازدید عموم باز می باشد.

 

ما چشم به راه دیدار شما همولایتهای گرامی چهاردانگه ای و مازندرانی در این غرفه هستیم.

 

۱۳۹۴-namayeshgah-1 ۱۳۹۴-namayeshgah-2 ۱۳۹۴-namayeshgah-3 ۱۳۹۴-namayeshgah-4

http://pressexpo.ir/images/modules/poster/21/poster-anar-final-small.jpg

http://pressexpo.ir/images/modules/poster/21/poster-door-final-small.jpg

 

 

10 نظرات
 1. احمدی می گوید

  از پایگاه خبری چهاردانگه نیوز که با تلاش خود نام چهاردانگه را در بالاترین سطح در نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری ها مطرح نموده است کمال تقدیر و تشکر دارم.

 2. حسینی می گوید

  با سلام توصیه می کنم بخشدار چهاردانگه، شورای بخش و شهردار کیاسر از فرصتی که پایگاه خبری چهاردانگه بوجود آورده برای معرفی بخش چهاردانگه نهایت استفاده را بنمایند.

 3. یک چهاردانگه ای متعصب می گوید

  شنیدم از استان مازندران فقط پایگاه خبری چهاردانگه نیوز در این نمایشگاه بزرگ شرکت نموده است. بچه های چهاردانگه نیوز دست مریزاد.

 4. سالاری از تهران می گوید

  با سلام و خدا قوت به عنوان یک چهاردانگه ای از این غرفه بازدید می نمایم و از تمام همولایتی های عزیز انتظار دارم از غرفه پایگاه خبری چهاردانگه نیوز که صدای مردم مظلوم بخش چهاردانگه را به گوش مسئولین می رسانند چه از لحاظ مادی و چه از لحاظ معنوی حمایت نمایند.

 5. موسوی می گوید

  سلام
  واقعا جای تشکر داره اقدام بسیار خوبی است
  امیدوارم مدیران و مسوولان چهاردانگه این پایگاه خبری را حمایت کنند
  بنده هم به عنوان یک چهاردانگه ای از پایگاه خبری چهاردانگه نیوز حمایت و از غرفه چهاردانگه نیوز بازدید می کنم

 6. سعیدی مصطفی می گوید

  با سلام و خسته نباشید به تمامی زحمت کشان پایگاه خبری چهاردانگه نیوز که بدون هیچ گونه چشم داشتی برای این منطقه محروم تلاش می کنند.بنده پیشنهاد میکنم علاوه بر سربرگهای موجود از سربرگهایی همچون پربازدید ترین ها و پر بحث ترین های هفته یا ماه استفاده شود و علاوه بر این بخشی در مورد نظر سنجی در نظر گرفته شود مانند (شما به بخشدار منطقه خود چه نمره ای می دهید. خوب – متوسط – ضعیف) در این صورت نه توهینی صورت می گیرد و نه نسبت ناروا و تقریبا می توان عملکرد یک اداره را بررسی کرد.

 7. چاپ سالاری می گوید

  از زحمات بیدریغ شما عزیزان در شناساندن چهاردانگه سپاسگزارم

 8. علی اصغر عشیری می گوید

  چهاردانگه نیوز آماده باش ما داریم می آییم.

 9. فاطمه اشرف نژاد می گوید

  با آرزوی موفقیت و سرافرازی

 10. کیا می گوید

  با سلام و احترام. امروز جوانان چهاردانگه ای فریادشان بلند و گام هایشان استوار و غریوشان آسمانی و نفوذ قلم شان جهانی شده است. آیا چنین چیزی تبریک ندارد؟ هزاران هزار تبریک و مرحبا بر جوانان چهاردانگه و اولیای پایگاه خبری چهاردانگه نیوز. به قول خودمانی دمتون گرم …

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.