کد خبر:127371
پ
۳۱۱۰۳۲۴.jpg

آغاز پویش سراسری «آماده باش» در مازندران

روه‌ام ابوطالبی در گفتگو با خبرنگار مهر با اعلام آغاز پویش سراسریآاماده باش در استان افزود: پویش ملی “آماده باش” با هدف مقابله با کرونا و افزایش سهم ورزش‌های همگانی در پیشگیری از ابتلاء طراحی شده است. رئیس هیئت ورزشهای همگانی استان مازندران تصریح کرد: پویش ملی «آماده‌باش» در جهت بالا بردن و افزایش نشاط […]

روه‌ام ابوطالبی در گفتگو با خبرنگار مهر با اعلام آغاز پویش سراسریآاماده باش در استان افزود: پویش ملی “آماده باش” با هدف مقابله با کرونا و افزایش سهم ورزش‌های همگانی در پیشگیری از ابتلاء طراحی شده است.

رئیس هیئت ورزشهای همگانی استان مازندران تصریح کرد: پویش ملی «آماده‌باش» در جهت بالا بردن و افزایش نشاط و شادابی مردم به‌ویژه خانواده‌ها و تحرک و پویایی در جامعه به‌صورت مجازی از امروز لغایت ۳۰ شهریورماه به‌صورت سراسری با ابلاغ فدراسیون برگزار می‌شود.

ابوطالبی یادآور شد: مأموریت ویژه برای برگزاری این طرح ارتقا نقش مسؤلانه ورزش همگانی در کاهش کم‌تحرکی و پیشگیری از کرونا است که از اهدف آن می‌توان به آگاهی‌بخشی، تحریک و ترغیب و رفع موانع ورزشی و افزایش تحرک بدنی و به تبع آن افزایش ایمنی بدن در مقابله با کرونا اشاره کرد.

وی خاطرنشان‌کرد: کانون اصلی پویش ملی «آماده‌باش» ورزش همگانی برای مقابله با کرونا شامل خانواده‌ها، گروه‌های پر خطر جامعه، افراد بالای ۵۰ سال و همه رده‌های سنی بویژه آگاهی بخشی و مشارکت کودک و نوجوانان در معرض این بیماری است.

رئیس هیئت ورزشهای همگانی استان مازندران گفت: پویش ملی «آماده‌باش» به‌صورت برنامه‌های مجازی، اینوگرافی، موشن‌گرافی و برشور و چالش و مسابقات مجازی با هماهنگی کمیته‌های ورزشی هیأت و هیأت‌های شهرستان‌های استان که پتانسیل بالایی را دارا می‌باشند، به اجرا در خواهد آمد.

ابوطالبی اظهار امیدواری کرد با استفاده از قابلیت‌ها و توانمندی‌های موجود بتوان موجی به‌وجود آورد که به گفتمان ورزش همگانی در مقابله با کم‌تحرکی و بیماری کرونا کمک کند.

کد خبر ۴۹۹۰۴۹۰

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید