کد خبر:132417
پ
1603276057_13990712001095_Test_PhotoN.jpg

آغاز محدودیت‌های ترافیکی از 30 مهر تا 5 آبان در جاده‌های شمال

پایگاه خبری چهاردانگه نیوز: علیرضا قدمی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان ساری، اظهار کرد: در حال حاضر تردد خودروها در تمامی محورهای مازندران به‌صورت عادی و روان است. وی افزود: معمولا در تعطیلات شاهد افزایش حجم ترافیک در محورهای مازندران هستیم که در این زمینه بحث اعمال محدودیت ترافیکی در دستور […]

پایگاه خبری چهاردانگه نیوز:

علیرضا قدمی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان ساری، اظهار کرد: در حال حاضر تردد خودروها در تمامی محورهای مازندران به‌صورت عادی و روان است.
وی افزود: معمولا در تعطیلات شاهد افزایش حجم ترافیک در محورهای مازندران هستیم که در این زمینه بحث اعمال محدودیت ترافیکی در دستور کار قرار می‌گیرد.

رئیس پلیس راه مازندران با اشاره به اعمال محدودیت‌های ترافیکی باتوجه به تعطیلات پیش رو، اضافه کرد: تردد تمامی کامیون و کامیونت به‌جز حاملان موادسوختی و فاشدنی از ساعت ۱۲ تا ۲۴ امروز، ساعت ۶ تا ۲۴ روزهای پنج‌شنبه، جمعه، شنبه و یک‌شنبه و همچنین از ساعت ۶ تا ۲۰ روز دوشنبه از محور هراز ممنوع است.

این مسوول بیان کرد: تردد تمامی تریلر به‌جز حاملان موادسوختی و فاسدشدنی از ساعت ۸ تا ۲۴ روز یک‌شنبه از شمال به جنوب محور سوادکوه ممنوع است.

قدمی با اشاره به لغزندگی مقطعی محور شمال، تصریح کرد: باتوجه به ادامه بارش‌ها تاکید ما به رانندگان پرهیز از سفرهای غیرضروری است؛ چرا که هر لحظه احتمال ریزش و رانش در محورهای استان وجود دارد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: اعمال محدودیت یک‌طرفه در پایان هفته و تعطیلی اوایل هفته آینده نخواهیم داشت.

 /۸۶۰۳۴/ج/و


ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید