کد خبر:130843
پ
۱۳۹۹۰۵۲۱۰۰۰۶۲۶_Test_PhotoN.jpg

آزادی زندانی پس از ۱۱ سال/ گرهی که با همت گروه جهادی باز شد

پایگاه خبری چهاردانگه نیوز: به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری،  زندانی  ی – س ساکن شهر ساری که از سال ۱۳۸۸ به اتهام قتل شبه عمد با محکومیت کیفری و پرداخت دیه در زندان ساری تحمل کیفر می‌کرد، با کمک یکی از خیران و پرداخت دیه به مبلغ ۶۷۰میلیون ریال پس از ۱۱ سال […]

پایگاه خبری چهاردانگه نیوز:

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری،  زندانی  ی – س ساکن شهر ساری که از سال ۱۳۸۸ به اتهام قتل شبه عمد با محکومیت کیفری و پرداخت دیه در زندان ساری تحمل کیفر می‌کرد، با کمک یکی از خیران و پرداخت دیه به مبلغ ۶۷۰میلیون ریال پس از ۱۱ سال از زندان آزاد و به آغوش خانواده و جامعه بازگشت.
این زندانی در حرکتی خداپسندانه پس از رضایت اولیای دم و به لطف یکی از خیران از گروه‌های جهادی مردمی دیه مقتول به مبلغ ۶۷۰ میلیون ریال پرداخت شد.

ابراهیمی مدیر زندان ساری در این‌باره اظهار کرد: تمام تلاش ما بر این است تا با پشتکار، حمایت خیران، همسویی و مدارای شکات در کاهش جمعیت کیفری و همچنین ارائه خدمات به زندانیان پویاتر از گذشته گام برداریم.

وی خاطرنشان کرد: در راستای سیاست‌های حمایتی در زندان‌ها براساس تاکیدات و توصیه‌های جدی و به منظور کاهش جمعیت کیفری و پیگیری پرونده‌ها و مشکلات زندانیان کم حامی، در زندان ساری با تلاش و اقدامات جهادی همکاران به‌ویژه مددکاران و شورای حل اختلاف انجام می‌شود.

 /۸۶۰۳۴/و


ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید