کد خبر:34831
پ
۱۳۹۵۰۱۱۱۱۲۵۴۰۴۲۴۵۷۴۲۷۲۹۴

۵ میلیون گردشگر از روستاهای مازندران بازدید کردند

دبیر کمیته روستایی مازندران گفت: از ابتدای طرح نوروزی تاکنون ۵ میلیون گردشگر از روستاهای مازندران بازدید کردند.

 

به گزارش پایگاه خبری چهاردانگه به نقل از تسنیم، روح الله علیزاده امروزجمعه ۱۳ فروردین در جمع خبرنگاران مستقر در ستاد اجرایی خدمات سفر استان، اظهار داشت: امسال با ایجاد نمایشگاه بومی و محلی در روستاها ظرفیت‌های استان به گردشگران  معرفی شد.

 

وی با بیان اینکه مازندران با داشتن  بیش از ۳ هزار روستا در استان شاهد حضور چشمگیر مسافران بوده است، گفت:. بار کلای گلوگاه شرقی‌ترین روستای و سفید تمشک غربی‌ترین روستای استان شاهد حضور بی‌نظیر مسافران و گردشگران بوده که با ایجاد تورهای یک‌روزه می‌توانیم ظرفیت روستاه‌ها را به مسافران نشان داده و جاذبه‌های آن را معرفی کنیم.

 

علیزاده گفت: با بگارگیری از ظرفیت‌ها می‌توان  پتانسیل‌های روستا را در راستای فعالیت‌های اقتصادی و درآمد پایدار ایجاد کنیم و سبب جذب گردشگر در روستاها باشیم.

 

دبیر کمیته دهیاری‌های مازندران با اشاره به آماده‌باش همه دهیاران در روز طبیعت، افزود: تمام زیرساخت‌های امکاناتی در روستاههای استان  برای روز طبیعت آماده  است.

 

وی با بیان اینکه  از ۲۷ اسفند تا روز گذشته ۲ میلیون و ۹۰۰  هزار نفر در روستاهای مازندران اقامت کردند، افزود: ۲ میلیون و ۵۳۶ هزار نفر نیز از مکان‌های دیدنی در روستاه‌ها بازدید کردند.

 

کلیدواژه : روستاگردشگر
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید