پایگاه خبری چهاردانگه
بخش چهاردانگه شهرستان ساري

همواره به شایستگی قدردان اعتماد و محبت مردم خواهم بود

دکتر عالیه زمانی کیاسری ،کاندیدای دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه ساری و میاندرود با صدور بیانیه ای از حضور پرشور مردم در حماسه هفتم اسفند تقدیر کرد.

1

 

پایگاه خبری چهاردانگه: دکتر عالیه زمانی کیاسری ،کاندیدای دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه ساری و میاندرود با صدور بیانیه ای از حضور پرشور مردم در حماسه هفتم اسفند تقدیر کرد.

 

در این بیانیه آمده است: بی شک برگزاری شکوهمند و عزت آفرین دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری را باید جلوه بارز مردمسالاری دینی و مسئولیت پذیری آحاد ملت هوشمند ایران اسلامی در عرصه تعیین سرنوشت سیاسی و استحکام هرچه بیشتر نظام مقدس جمهوری اسلامی دانست . یکی از مصادیق بارز این دوره از انتخابات مجلس شورای اسلامی حضور چشمگیر بانوان مدیر و متخصص به عنوان کاندیدا بوده است.تحول مثبت و مسرت بخشی که نشان دهنده بروز انگاره های امیدوارکننده هم در انتخاب شوندگان و هم در انتخاب کنندگان می باشد. زنان به عنوان نیمی از جمعیت جامعه همواره پا به پای مردان برای آزادی و سربلندی ایران در عرصه های مختلف سیاسی، اجتماعی، اقتصادی و علمی فعال بوده اند وتلاش مینمایند شرایط لازم را برای مشارکت در صحنه سیاسی و اجتماعی کشور فراهم آورند.

 

بدون تردید در هیچ دوره ای از رقابت های سیاسی در کشور مانند امروز زنان محقق، دانشمند، متفکر، ادیب، هنرمند و فعال در عرصه های مختلف سیاسی – اجتماعی در کشور اعلام حضور نکرده اند.

 

پس لازم است بانوان هوشمند نظام اسلامی این دستاوردهای ارزشمند را مغتنم بدانند و در صحنه های مختلف حضور سیاسی و اجتماعی تلاشی هدفمند را در دستور کار قرار دهند تا برای رسیدن به جامعه اسلامی که به تعبیر حضرت امام(ره) در آن جامعه “زنان باید در مقدرات اساسی مملکت دخالت کنند.”نقشی موثر داشته باشند.

 

اینجانب ضمن سپاس فراوان از تمامی دست اندرکاران برگزاری این انتخابات حساس و شکوهمند و تبریک صمیمانه به همه منتخبین مردم شریف استان در مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی،و همچنین تبریک ویژه به منتخبین و شهروندان هوشمند حوزه انتخابیه مرکز استان، امیدوارم در سایه تعامل و همکاری همه جریان های سیاسی ،شاهد روزهای سرشار از پیروزی ، نشاط ، سازندگی و توسعه در سرزمینی باشیم که ساکنان آن سزاوار بهترین ها هستند. در پایان بر خود واجب می دانم مراتب تقدیر خود را از تمامی کسانی که این جانب را مورد عنایت قرارداده و به ویژه بانوان صبور و نجیب حوزه انتخابیه شهرستانهای ساری و میاندرود که بزرگوارانه از اینجانب حمایت نموده اند اعلام نمایم.

 

رجای واثق دارم همواره به شایستگی قدردان اعتماد و محبت شما خواهم بود و لحظه ای از مسیر خدمت بی منت به شما بزرگواران عدول ننمایم.

1 نظر
 1. منتقد دلسوز می گوید

  خانم دکتر زمانی میتونستن به مجلس راه پیدا کنن
  تنها اشتباهشون عدم دستیابی به توافق با یه مهره تاثیرگذار شهر ساری
  تو اون جلسه ای بوده که یه ربع هم طول نکشید !!!
  میتونستن سیاست به خرج بدن ولی باج ندادن گویا !!
  سیاست عرصه بده بستونه خانم دکتر …
  و من الله التوفیق .

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.