کد خبر:133983
پ
IMG-20201128-WA0078

گام اول محکم ستاری در رفع مشکل مردم چهاردانگه

  دهیار روستای کوات:مشکل آب شرب مردم روستای کوات با دستور فرماندار و پیگیری‌های بخشدار منطقه چهاردانگه مازندران و همراهی آب و فاضلاب استان رفع شد فعالیت‌های عمرانی و اجرایی به زمین مانده زیادی در منطقه چهاردانگه وجود دارد که نیاز به تلاش و همت مدیران اجرائی منطقه و کمک از مدیران بالادستی دارد. ستاری […]

 

دهیار روستای کوات:مشکل آب شرب مردم روستای کوات با دستور فرماندار و پیگیری‌های بخشدار منطقه چهاردانگه مازندران و همراهی آب و فاضلاب استان رفع شد

فعالیت‌های عمرانی و اجرایی به زمین مانده زیادی در منطقه چهاردانگه وجود دارد که نیاز به تلاش و همت مدیران اجرائی منطقه و کمک از مدیران بالادستی دارد.

ستاری به دلیل قرار گرفتن در کنار مدیران بالادستی استان مازندران به خوبی نسبت به چالش‌ها و فرصت‌ها آگاهی کافی دارد به همین دلیل می‌توان مدیریت روشنی در زمان حضورش در چهاردانگه تصور کرد.

معضل آب شرب یکی از چالش‌های منطقه چهاردانگه به ویژه در بالادست است در همین ارتباط فرزاد کواتی دهیار روستای کوات در گفت وگو با خبرنگار پایگاه خبری چهاردانگه نیوز با اشاره به قطعی هشت روزه آب در این روستا پیش از حضور ستاری، اظهار کرد: درست در روز معارفه بخشدار منطقه درگیر تامین آب شرب بودیم.

وی خاطر نشان کرد: پس از اطلاع این موضوع به فرماندار و معاون فرماندار ستاری بخشدار منطقه چهاردانگه هم در جریان موضوع قرار گرفته است.

دهیار روستای کوات ادامه داد: پس از پیگیری‌های ارزشمند فرماندار ساری و تلاش‌های مضاعف بخشدار تازه منصوب شده چهاردانگه و همکاری مسئول آّب و فاضلاب شهرستان ساری پمپ مورد نیاز برای تامین آب شرب اهالی روستای کوات در اختیار ما قرار گرفت.

وی اضافه کرد: زمانی که بخشدار تازه منصوب شده منطقه در جریان مشکلات روستای ما قرار گرفته با رایزنی با مدیران تا زمانی که مشکل تامین پمپ آب شرب رفع نشده پیگیر موضوع بوده است و از نظر بنده این موضوع بسیار مهم است که فرماندار، معاون فرماندار و بخشدار و پس از آن مسئولان آب و فاضلاب در یک همکاری مشترک نسبت به رفع این مشکل مردم اقدام مهم و اساسی کردند که در نوع خودش در منطقه کم نظیر و بی نظیر بوده است و بنده از این بابت از همه افراد دست اندارکار از جانب اهالی روستای کوات تقدیر و تشکر می‌کنم.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید

ساری، مجتمع میلاد نور
09114755194