کد خبر:13193
پ
namaz-jomae

نتیجه نزدیکی دل ها به یکدیگر، رضایت مندی جامعه است

  به گزارش پایگاه خبری چهاردانگه ساری به نقل از روابط عمومی اداره آموزش و پرورش منطقه چهاردانگه، جلسه شورای آموزش و پرورش منطقه چهاردانگه امروز 14 دی ماه 1393 با حضور امام جمعه ، بخشدار و دیگر اعضاء در اداره آموزش و پرورش منطقه برگزار گردید.     حجه الاسلام و المسلمین تیموری، امام […]

 

به گزارش پایگاه خبری چهاردانگه ساری به نقل از روابط عمومی اداره آموزش و پرورش منطقه چهاردانگه، جلسه شورای آموزش و پرورش منطقه چهاردانگه امروز 14 دی ماه 1393 با حضور امام جمعه ، بخشدار و دیگر اعضاء در اداره آموزش و پرورش منطقه برگزار گردید.

 

2- mno2

 

حجه الاسلام و المسلمین تیموری، امام جمعه منطقه چهاردانگه، در جلسه شورای آموزش و پرورش، با اشاره به هفته وحدت، گفت: مسئله ی نبوت، وحدت آفرین است. در جهان امروز توطئه های زیادی علیه وحدت مسلمین صورت می گیرد؛ لذا مسلمین باید به «حبل الله» که قرآن کریم، رسول خدا و اولیای الهی هستند چنگ زنند تا متفرق نشوند.

 

حجه الاسلام و المسلمین تیموری، گفت: نتیجه نزدیکی دل ها به یکدیگر، رضایت مندی جامعه است و باید مردم و مسئولین یکدگر را درک کنند و همراه و همدل باشند؛ که همدلی، نیاز زندگی و در امورات پیش رو کارساز است.

 

وی اظهار امیدواری نمود که به پیروی و در سایه انسان کامل(نبوت، امامت و ولایت)بتوانیم سعادت و رستگاری خودمان را رقم بزنیم.  

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید

ساری، مجتمع میلاد نور
09114755194