کد خبر:132230
پ
۳۵۴۹۷۶۵.jpg

۷۰۰۰ خانوار میاندرودی تحت پوشش کمک های مومنانه قرار گرفتند

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام غلامحسن تسخیری ظهر یکشنبه در مرحله سوم نهضت کمک مومنانه در میاندرود با گرامیداشت حلول ماه ربیع الاول با تقدیر از برپایی نهضت کمک‌های مومنانه برای حمایت از نیازمندان در استان اظهار داشت: در شهرستان میاندرود هفت هزار نفر تحت پوشش کمک‌های مومنانه قرار گرفتند و امروز نیز هزار […]

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام غلامحسن تسخیری ظهر یکشنبه در مرحله سوم نهضت کمک مومنانه در میاندرود با گرامیداشت حلول ماه ربیع الاول با تقدیر از برپایی نهضت کمک‌های مومنانه برای حمایت از نیازمندان در استان اظهار داشت: در شهرستان میاندرود هفت هزار نفر تحت پوشش کمک‌های مومنانه قرار گرفتند و امروز نیز هزار سبد کالا بین نیازمندان توزیع شده است.

وی بااظهار اینکه مهر قبولی اعمال در نیکی کردن به دیگران و برآوردن نیازهای مردم است، تصریح کرد: کمک‌های مومنانه از مصادیق زکات بوده است که برای سرپانگه داشتن جامعه اسلامی اجرا شده است.

حجت الاسلام تسخیری با عنوان اینکه امروز به دلایل مختلفی برخی افراد در تنگناهای معیشتی قرار گرفتند، کرونا را سبب آسیب زدن به حوزه اقتصادی دانست و گفت: این موضوع معیشت رابرای عهده‌ای تنگ کرده است.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه کربلا با بیان اجرای نهضت کمک‌های مومنانه سبب رضایت خداوند می‌شود، گفت: کمک‌های مومنانه نوعی اقدام جهادی است.

کد خبر ۵۰۵۰۵۹۳

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید