کد خبر:130543
پ
۲۷۲۷۶۶۴.jpg

۵۰ واحد صنعتی در مازندران به مدار تولید بازگشت

به گزارش خبرگزاری مهر، حسن خیریانپور در حاشیه جلسه کارگروه تسهیل ورفع موانع تولید استان در شهرستان بابلسر گفت: با تأکیدات استاندار و پیگیری‌های مستمری که داشتیم از ابتدای امسال تاکنون تعداد ۵۰ واحدصنعتی و تولیدی فقط درشهرکها و نواحی صنعتی استان مازندران احیا و به مدار تولید بازگردانده شدند. خیریانپور تصریح کرد: برای تحقق […]

به گزارش خبرگزاری مهر، حسن خیریانپور در حاشیه جلسه کارگروه تسهیل ورفع موانع تولید استان در شهرستان بابلسر گفت: با تأکیدات استاندار و پیگیری‌های مستمری که داشتیم از ابتدای امسال تاکنون تعداد ۵۰ واحدصنعتی و تولیدی فقط درشهرکها و نواحی صنعتی استان مازندران احیا و به مدار تولید بازگردانده شدند.

خیریانپور تصریح کرد: برای تحقق هرچه کامل‌تر این برنامه جهش تولید کمیته‌ای در شرکت شهرک‌های صنعتی استان تشکیل دادیم صبح پنجشنبه هرهفته جلسه تشکیل می‌شود مورد به مورد روند پیگیری و از همه ظرفیت‌ها برای احیای مجدد واحدهای راکد استفاده می‌شود.

وی با اشاره به جهش تولید، به احیا واحدهای راکد، خارج کردن واحدهای تملیکی از مالکیت بانک‌ها، جذب تسهیلات به سمت تولید و اشتغال، توسعه زراعت چوب، تسریع در اجرای اسکله‌های چند منظوره تفریحی و توریستی، اجرای دقیق طرح مهارت آموزی، تلاش برای اتمام و افتتاح طرح‌های تولیدی و اقتصادی بالای ۶۰ درصد پیشرفت فیزیکی را از جمله برنامه‌ها بیان کرد.

خیریان پور گفت: توسعه کشت گلخانه‌ای و مکانیزاسیون و توسعه اصلاح نژاد دام به عنوان اهم برنامه‌های جهش تولید است.

کد خبر ۵۰۲۶۱۴۷

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید