پایگاه خبری چهاردانگه
بخش چهاردانگه شهرستان ساري

۴۴ باند توزیع مواد مخدر در مازندران متلاشی شد

0

به گزارش خبرگزاری مهر، احمد مظفری از شناسایی و متلاشی شدن ۴۴ باند قاچاق و توزیع مواد مخدر در مازندران در شش ماه اول سال ۹۹ خبر داد وگفت: در طی این مدت با اجرای ۱۳۹۱ طرح و عملیات بیش از ۳ تن انواع مواد مخدر و روان گردان در استان کشف شده است که نسبت به شش ماهه اول سال ۹۸ به مقدار ۳۴ درصد رشد کشفیات داشته ایم.

وی افزود: در شش ماهه اول سال ۹۹ تعداد ۵۴۵۶ مرد و ۱۸۸ زن در ارتباط با جرایم مواد مخدر در استان دستگیر شده اند که از این تعداد دو هزار و ۲۶۸ نفر از خرده فروشان مواد مخدر و دو هزار و ۱۱۷ نفر از افراد معتاد بوده اند.

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر مازندران با اشاره به اجرای ۴۰۲ طرح و عملیات در مناطق آلوده و آسیب زای استان گفت: در راستای ارتقا امنیت اجتماعی ۱۸ طرح در استان اجرا شده و به منظور کنترل محورهای مواصلاتی نیز ۴۳۶ طرح عملیاتی شده است.

مظفری در پایان بیشترین کشفیات استان را تریاک با بیش از ۱۸۰۰ کیلو اعلام کرد و گفت: پلیس مبارزه با مواد مخدر استان و دستگاه‌های امنیتی، انتظامی و اطلاعاتی در راستای مبارزه فراگیر و قاطع با قاچاقچیان و خرده فروشان مواد مخدر حضوری فعال و مستمر داشته و با سوداگران مرگ و توزیع کنندگان مواد مخدر و روانگردانها به شدت برخورد خواهند کرد.

کد خبر 5038654
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.