کد خبر:130776
پ
۳۵۵۸۸۴۰.jpg

۴۴۰ برنامه هفته دفاع مقدس در رامسر اجرا می شود

به گزارش خبرنگار مهر سرهنگ محمدرضا خمسیه شامگاه یکشنبه در نشست خبری به مناسبت هفته دفاع مقدس با بیان اینکه دفاع مقدس برگ زرین انقلاب اسلامی بود، گفت: دفاع مقدس پیوند خورده با قیام امام حسین (ع) برای مقابله با ظلم و تجاوز بیگانگان است. وی تصریح کرد: درس‌های بزرگ دفاع مقدس فرهنگ مقاومت و […]

به گزارش خبرنگار مهر سرهنگ محمدرضا خمسیه شامگاه یکشنبه در نشست خبری به مناسبت هفته دفاع مقدس با بیان اینکه دفاع مقدس برگ زرین انقلاب اسلامی بود، گفت: دفاع مقدس پیوند خورده با قیام امام حسین (ع) برای مقابله با ظلم و تجاوز بیگانگان است.

وی تصریح کرد: درس‌های بزرگ دفاع مقدس فرهنگ مقاومت و ایستادگی بوده و در حال حاضر اقتصاد مقاومتی تنها راه برون رفت از مشکلات جامعه امروزی است.

وی با اشاره به اینکه رمز عبور از موانع مشکلات تحریم‌ها شعار ما می‌توانیم است، افزود: درس دیگر دفاع مقدس تبدیل تهدید به فرصت است که با درایت و مدیریت فرماندهان عملیاتی می‌شود.

فرمانده سپاه رامسر خاطر نشان کرد: درس دفاع مقدس وحدت کلمه با تبعیت از فرمایشات مقام معظم رهبری بود زیرا اعتماد به جوانان سبب موفقیت است و برای فتح قله‌های رفیع در پله‌های انقلاب باید تلاش کنیم.

وی با اشاره به اینکه در چهلمین سال دفاع مقدس در شهرستان رامسر ۱۰۰ عنوان و ۴۴۰ برنامه اجرا می‌شود تصریح کرد: از جمله این برنامه‌ها قدر دانی و تجلیل از حماسه ساران دفاع مقدس، تبیین اندیشه‌های دفاع مقدس برای نسل جدید، جمع آوری آثار رزمندگان و شهدا و ساخت مستند کتاب فیلم، فضاسازی در شهر و روستا و توجه به آثار رزمندگان دفاع مقدس همایش اقتدار در مصلای جواد الائمه و گفت و گوی تصویری مقام معظم رهبری و رژه موتوری، مسابقات فرهنگی هنری ورزشی جهت ارتباط با نسل‌های جوان، نمایشگاه سیار عکس، روایت گری، تئاتر خیابانی، نواخته شدن زنگ غیرت و مقاومت در مدارس که بعنوان جوانان سربازان دانش پژوهی، اعزام گروه‌های جهادی به مناطق محروم، فراخوان عکس و فیلم از دوران دفاع مقدس، برگزاری مسابقات قرآنی و اذان، غبارروبی گلزار شهدا تجلیل از کادر درمانی رزمندگان و مجاهدان، ارائه مشاوره، همایش یاد یاران است.

کد خبر ۵۰۲۸۷۷۳

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید