کد خبر:104649
پ
یک-سوم-قربانیان-تصادفات-رانندگی-مازندران-عابران-پیاده-هستند.jpg

یک سوم قربانیان تصادفات رانندگی مازندران عابران پیاده هستند

گزارش پزشکی قانونی مازندران که امروز سه شنبه منتشر شد ، همچنین نشان می دهد که ۷۵ نفر از کشته شدگان تصادفات جاده ای در نیمه نخست امسال سرنشین خودرو ، ۶۸ نفر موتور سوار ، ۷۴ نفر راننده و ۸ نفر هم دوچرخه سوار بودند. بنابر این گزارش تعداد فوتی ها ی ناشی از […]

گزارش پزشکی قانونی مازندران که امروز سه شنبه منتشر شد ، همچنین نشان می دهد که ۷۵ نفر از کشته شدگان تصادفات جاده ای در نیمه نخست امسال سرنشین خودرو ، ۶۸ نفر موتور سوار ، ۷۴ نفر راننده و ۸ نفر هم دوچرخه سوار بودند.

بنابر این گزارش تعداد فوتی ها ی ناشی از تصادفات رانندگی در ۶ ماهه امسال مازندران در مقایسه بامدت مشابه سال قبل ۲ درصد افزایش یافته است.

شهرستان های ساری و میاندرود در مرکز مازندران با ۶۰ نفر  بیشترین تلفات رانندگی را در این مدت داشته  و شهرستان رامسر هم با ۳ نفر فوتی، کم خطرترین جاده مازندران بود.

بر اساس این گزارش ، مرگ ۳۲ درصد برابر با ۹۸ نفر از قربانیان در جاده‌های برون شهری و روستایی و ۶۸ درصد نیز در خیابان های درون شهری رقم خورد.

پزشکی قانونی مازندران آمار زخمی های ناشی از تصادفات جاده ای استان را هم در این مدت  ۹ هزار و ۲۷ نفر اعلام کرد که چهار درصد کمتر از مدت مشابه سال گذشته است.

مازندران با داشتن سه محور اصلی منتهی به پایتخت، از جمله استان هایی است که بیشترین تردد خودرویی را دارد.

این استان حدود ۱۱ هزار کیلومتر جاده دارد که سه هزار کیلومتر آن جاده اصلی است.
محور هراز که کوتاه ترین مسیر منتهی به پایتخت در مازندان محسوب می شود، پرترافیک ترین محور استان و کشور محسوب می شود.

۶۹۹۰/۱۶۵۴

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید

ساری، مجتمع میلاد نور
09114755194