کد خبر:108826
پ
۱۹۳۰۶۱_larg

یوسف نژاد، از حوزه انتخابیه تهران، ری و شمیرانات برای مجلس یازدهم ثبت نام کرد

پایگاه خبری چهاردانگه نیوز: عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی با حضور در وزارت کشور مراحل ثبت نام خود را برای نامزدی در انتخابات محلس یازئهم از حوزه انتخابیه تهران ، ری و شمیرانات تکمیل کرد . یوسف‌نژاد در گفت‌وگویی پس از ثبت‌نام در انتخابات در وزارت کشور اظهار کرد: مجلس اگر بخواهد قوی باشد […]

پایگاه خبری چهاردانگه نیوز: عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی با حضور در وزارت کشور مراحل ثبت نام خود را برای نامزدی در انتخابات محلس یازئهم از حوزه انتخابیه تهران ، ری و شمیرانات تکمیل کرد .

یوسف‌نژاد در گفت‌وگویی پس از ثبت‌نام در انتخابات در وزارت کشور اظهار کرد: مجلس اگر بخواهد قوی باشد باید ترکیب قدرتمندی داشته باشد تا هیچ وقت به وزیر ضعیف رای ندهد و دولت را هم قدرتمند سازد. مجلس قوی امور مردم را تسهیل می‌کند و بهترین راه‌حل را برای مشکلات می‌یابد.

وی با بیان اینکه نماینده علاوه بر شروط لازم نمایندگی باید شجاعت، استقلال و مردمی بودن را دارا باشد، تاکید کرد: انتظار ما این است که نماینده دید استراتژیک داشته باشد و به نقش آفرینی بر اساس قانون اساسی بپردازد. نماینده‌ای که در مجلس غیبت کند و به امور مقطعی، پوپولیستی و محلی بپردازد نمی تواند مجلس را قدرتمند جلوه دهد.

یوسف‌نژاد تاکید کرد: اگر مردم به سمت انتخاب افراد پاکدست و دارای شفافیت مالی بروند مجلس بهتری خواهیم داشت.

وی با بیان اینکه اگر در لیست اصلاحات قرار گیرم به انتخابات وارد می‌شوم وگرنه انصراف می‌دهم، گفت: مجلس آینده چند ضلعی خواهد بود و وجهه متفاوتی خواهد داشت و گروهی در آن غالب نخواهد شد اما شانس اصلاح طلبان در تهران هم کم نیست و در شهرهای کوچک هم اگر افراد خوبی وارد شوند شانس پیروزی دارند.

 

علی اصغر یوسف نژاد درباره حضورش در لیست گفت: با هیچ لیستی رایزنی نکرده‌ام و به یک باره تصمیم به حضور در انتخابات گرفتم.

دیدگاه کاربران ۱ دیدگاه
  • ناشناس ۱۷ آذر ۱۳۹۸ / ۱۰:۵۶
    0 0

    درودبریوسف نژادمحبوب

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید