کد خبر:11067
پ
basijian-kiasar-thum

گزارش تصویری گردهمایى بزرگ بسیجیان بخش چهاردانگه در کیاسر

گردهمایى بزرگ بسیجیان بخش چهاردانگه به مناسبت هفته بسیج در شهر کیاسر برگزار شد.

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری چهاردانگه ساری، گردهمایى بزرگ بسیجیان بخش چهاردانگه به مناسبت هفته بسیج در شهر کیاسر برگزار شد.

 

این همایش صبح امروز چهارشنبه ( ۵ آذرماه ۱۳۹۳ ) در حسینیه امام خمینی (ره) شهر کیاسر به منظور گرامیداشت هفته بسیج، با حضور خواهران و برادران بسیجی چهاردانگه برگزار شد.

 

در این گردهمایی آقایان امینی بخشدار چهاردانگه، حجت الاسلام تیموری امام جمعه چهاردانگه و  سرهنگ وریجی فرمانده اسبق سپاه ساری و دیگر مسئولان و بسیجیان حوزه های مختلف بخش چهاردانگه حضور داشتند.

 

آقای حمزه ای فرمانده سپاه کیاسر طی سخنانی در این گردهمایی گفت: بسیج در لغت به معنی آمادگی و در فرهنگ اسلامی واژه ای مقدس است.

 

وی در ادامه سخنان خود گفت: کسانی که در راه خدا جهاد می کنند بسیجی هستند و فرهنگ بسیجی داشتن به این معناست که کارهای انسان رنگ خدایی داشته باشد.

 

سرهنگ پاسدار عظیم وریجی نیز در بیاناتی گفت: بسیج با قدرتی که پیدا کرده باید به ثمر برسد و دنبال یک تفکر اسلامی است که در دنیا گسترش پیدا کند. اصل تزکیه، درست کردن سبک زندگی است. نباید فرهنگ غرب روی ما تاثیر بگذارد.

 

فرمانده اسبق سپاه ساری، در ادامه گفت: بسیجی یک تفکر فرهنگی است و دشمن به دنبال نابودی این فرهنگ است و مقصودش عوض کردن سبک زندگی ماست.

 

سرهنگ وریجی همچنین مضرات شبکه های ماهواره ای و اهداف آن را گوشزد کرد و گفت: یکی از فرهنگ سازی های غرب در این جنگ روانی، همانند سازی خداوند است و از اهداف دشمنان، توطئه فرهنگی و رواج فساد بین جوانان است و اهانت به بسیج و اینکه روح بسیج در کشور صورت نگیرد. آرزوی آنها نبودِ بسیج است. همانند فتنه ۸۸ .

 

فرمانده اسبق سپاه ساری متذکر شد که اخلاق بسیجی باید پیغمبر گونه باشد و احترام به پدر و مادر یکی از  وظایف بسیجیان است.

 

   basijian-kiasar-2 basijian-kiasar-3

basijian-kiasar-1

مداحی برادر سید علی کریمی

 

basijian-kiasar-4

سرگرد سلمان حمزه ای، فرمانده سپاه کیاسر

 

basijian-kiasar-8

سرهنگ عظیم وریجی، فرمانده اسبق سپاه ساری

 

basijian-kiasar-5

قرائت شعر توسط خاهر بسیجی خانم فرهادی

 

basijian-kiasar-6

basijian-kiasar-7

basijian-kiasar-9

اجرای سرود توسط گروه سرود امام رضا (علیه اسلام )

 

عکس ها: فاطمه اشرف نژاد

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید