کد خبر:123378
پ
۱۳۹۹۰۳۱۰۰۰۰۴۹۰_Test_PhotoN.jpeg

گردشگری فرصت مهم مازندران برای برون رفت از مشکلات/ وضعیت سواحل مازندران در برنامه هفتم تعیین شود

پایگاه خبری چهاردانگه نیوز: به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، علی بابایی کارنامی ظهر امروز در جلسه شورای معاونان اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی مازندران، با اشاره به مشکلات اقتصادی و شرایط امروز کشور، اظهار کرد: مجلس در کنار اجرای وظایف نظارتی خود باید به توسعه و پیشرفت کمک کند.   […]

پایگاه خبری چهاردانگه نیوز:

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، علی بابایی کارنامی ظهر امروز در جلسه شورای معاونان اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی مازندران، با اشاره به مشکلات اقتصادی و شرایط امروز کشور، اظهار کرد: مجلس در کنار اجرای وظایف نظارتی خود باید به توسعه و پیشرفت کمک کند.

 

وی با اشاره به اقدامات خوب صورت گرفته در اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی مازندران تا به امروز، افزود: با تمام توان خود و به عنوان یک نماینده در مجلس شورای اسلامی همراه شما برای پیشبرد اهداف کلان خواهم بود.

نماینده مردم ساری و میاندرود در مجلس شورای اسلامی به اهمیت دریا به عنوان یک فرصت طلایی در استان مازندران اشاره کرد و یادآور شد: وضعیت سواحل استان باید در برنامه هفتم تعیین شود.

 

بابایی با اشاره به اقدام خوب وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی در خصوص رویداد مهم و بین‌المللی ساری ۲۰۲۲ پایتخت گردشگری کشورهای عضو اکو، گفت: توسعه شهرستان ساری به عنوان مرکز استان، پیشرفت مازندران را به همراه خواهد داشت.

 

 /۸۶۰۳۴/ج


ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید