پایگاه خبری چهاردانگه
بخش چهاردانگه شهرستان ساري

کیاسر گرمترین نقطه استان در روز گذشته/آسمان مازندران بارانی می‌شود

رئیس گروه پیش‌بینی هواشناسی مازندران، گفت: گرم‌ترین دمای هوا روز جمعه 15 خرداد ماه امسال مربوط به کیاسر با 34 بوده است.

2

 

به گزارش پایگاه خبری چهاردانگه نیوز، احمد اسدی در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس در شهرستان ساری، با بیان اینکه بر اساس تجزیه و تحلیل آخرین نقشه‌های پیش‌یابی هواشناسی، آسمان مازندران تا روز شنبه 16 خرداد ماه به‎طور عمده صاف تا نیمه ابری است، اظهار کرد: روزهای یک‌شنبه 17 و دوشنبه 18 خردادماه با عبور موج ناپایدار و شکل‌گیری جریانات خنک و مرطوب شمالی سطح زمین، پیش‌بینی می‌شود، به‌تدریج شاهد ابرناکی آسمان، وزش باد که در برخی مناطق نسبتاً شدید و همچنین بارندگی در مازندران باشیم که دمای هوا نیز خنک‌تر می‌شود.

 

رئیس گروه پیش‌بینی هواشناسی مازندران، گفت: گرم‌ترین دمای هوا روز جمعه 15 خرداد ماه امسال مربوط به کیاسر با 34 بود و ساری در گرم‌ترین ساعت 31 درجه سانتی‌گراد بالای صفر رسید؛ وضعیت دریای مازندران نیز امروز و شنبه با موج کوتاه و روزهای یک‌شنبه و دوشنبه مواج پیش‌بینی می‌شود.

 

2 نظرات
  1. اتابک می گوید

    بادرود. وقتی که زباله را به چهاردانگه می اورید. وقتی جنگل را قطع می کنید. وقتی همه دست به دست هم می دهیم تا اکوسیستم منطقه را نابود کنیم و در آخر هیچ فرد و ارگانی به فکر محیط زیست نمی باشد، بله نتیجه این می شود که کیاسر که یک روزی دارای خنک ترین و کوهستانی ترین آب و هوا بود تبدیل شده به گرمترین منطقه مازندران.

  2. اصغری می گوید

    جمعه قبل یعنی هشتم ( خرداد ) وقتی که از تلمادره به سمت ساری حرکت کردم، همین که به دشت کیاسر در پایین دست هواشناسی رسیدم احساس کردم هوا بطور ناگهانی گرم و غیرقابل تحمل شده. انگار از خنکی دلپذیر گذشته دیگر خبری نیست.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.