کد خبر:107699
پ
4208875_700

کشف ۶ تن چوب جنگلی قاچاق در دودانگه ساری

پایگاه خبری چهاردانگه نیوز:  فرمانده انتظامی شهرستان ساری گفت: در راستای مبارزه با قاچاق محصولات و فرآورده‌های جنگلی، ماموران پاسگاه انتظامی بنافت در مسیر حوزه استحفاظی به یک خودروی کامیون حامل چوب مشکوک شدند. سرهنگ ناصر علی صفر پور افزود: ماموران خودروی مورد نظر را متوقف و راننده این خودرو را دستگیر کردند. او گفت: […]

پایگاه خبری چهاردانگه نیوز:  فرمانده انتظامی شهرستان ساری گفت: در راستای مبارزه با قاچاق محصولات و فرآورده‌های جنگلی، ماموران پاسگاه انتظامی بنافت در مسیر حوزه استحفاظی به یک خودروی کامیون حامل چوب مشکوک شدند.
سرهنگ ناصر علی صفر پور افزود: ماموران خودروی مورد نظر را متوقف و راننده این خودرو را دستگیر کردند.
او گفت: در بازرسی از خودروی مورد نظر ۶ تن چوب جنگلی قاچاق که متهم آن را به صورت غیر قانونی از جنگ‌های این شهرستان برداشت کرده بود، کشف شد.
سرهنگ صفرپور افزود: محصولات قاچاق کشف شده به اداره منابع طبیعی شهرستان تحویل و متهم نیز پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد.
فرمانده انتظامی شهرستان ساری با اشاره به اینکه قطع درختان جنگلی، به تاراج بردن منابع ملی بوده و تبعات زیست محیطی زیادی در پی دارد، از شهروندان خواست: در صورت مشاهده فعالیت غیرقانونی قاچاقچیان چوب و محصولات حاصل از چوب مراتب را سریعا به پلیس ۱۱۰ اطلاع دهند.

کلیدواژه : دودانگهقاچاق چوب
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید

ساری، مجتمع میلاد نور
09114755194