پایگاه خبری چهاردانگه
بخش چهاردانگه شهرستان ساري

کشاورزان برای سنددار کردن اراضی اقدام کنند

0

رییس سازمان جهاد کشاورزی مازندران گفت: امور اراضی باید به دنبال این باشد تا کشاورزان را ترغیب کنند به سمت سنددار کردن اراضی کشاورزی خود بروند.

حسن عنایتی کلیجی رئیس سازمان جهاد کشاورزی مازندران در جلسه هماهنگی صدور اسناد، حفظ کاربری و یکپارچگی اراضی کشاورزی گفت: سنددار کردن اراضی کشاورزی باید با قوت بیشتری مورد توجه قرار گیرد و امور اراضی باید به دنبال این باشد تا کشاورزان را ترغیب کنند به سمت سنددار کردن اراضی کشاورزی خود بروند.

وی ادامه داد: رفع تداخلات در برخی شهرستان ها به اتمام رسیده است و ثبت اسناد املاک باید پیگیری برای این موضوع داشته باشند.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی مازندران اظهار کرد: مناطقی که نقشه های آن آماده است تا پایان آذرماه رفع تداخلات آن انجام می شود.

این مسوول افزود: در مازندران بعنوان قطب کشاورزی کشور، حوزه زمین برای ما از اهمیت بالایی برخوردار است و حساسیت ویژه ای در بحث زمین داریم.

عنایتی با بیان اینکه مازندران تامین کننده امنیت غذایی کشور است، گفت: با سنددار کردن اراضی کشاورزی بسیاری از مشکلات رفع می شود.

وی اضافه کرد: حوزه غذا مربوط به یک قشر، ساختار و دستگاه نیست بلکه همه اجزا و ارکان استان باید تلاش کنند تا به امنیت غذایی و تولید غذا خدشه وارد نشود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.