کد خبر:19395
پ
seyed-ahmad-mazloomi

کسب رتبه اول استانی در جشنواره تدریس درس ریاضی

سید احمد مظلومی، دبیر منطقه، در جشنواره تدریس درس ریاضی، رتبه اول استان را کسب نموده و به مرحله کشوری این جشنواره راه یافت.

 

به گزارش پایگاه خبری چهاردانگه نیوز، به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش منطقه چهاردانگه، خلیلی، معاون آموزشی این اداره خبر داد: سید احمد مظلومی، دبیر منطقه، در جشنواره تدریس درس ریاضی، رتبه اول استان را کسب نموده و به مرحله کشوری این جشنواره راه یافت.

 

خلیلی افزود: این جشنواره در راستای توسعه توانمندسازی مهارت ها و صلاحیت های علمی و حرفه ای معلمان در حوزه یاددهی و یادگیری برگزار شده و هدف آن ایجاد زمینه بروز خلاقیت همکاران و آشنایی بیش تر معلمان با نظریه های یادگیری و آموزش روش کار آمدتر در امر تدریس و کاربرد آن در کلاس درس می باشد.

 

seyed-ahmad-mazloomi

 

دیدگاه کاربران 6 دیدگاه
 • سید بشیر عمادی 28 اردیبهشت 1394 / 12:53

  سلام بر سید احمد عزیز
  این افتخار بزرگی است خدمت ایشان و همه ی معلمان عزیز چهاردانگه و حوزه معاونت آموزشی تبریک عرض می نمایم . البته شیوه ی تدریس ریاضی آقای مظلومی برای دانش آموزان جذاب و یادگیری درس ریاضی را بسیار دلپذیر و آسان می نماید

 • علیرضا 29 اردیبهشت 1394 / 11:34

  سلام تبریک میگم. ولی بد نبود از اون دانش آموزایی که به آقای مظلومی تو این راه کمک کردن هم تقدیر و تشکری میشد

 • بنده خدا 29 اردیبهشت 1394 / 16:59

  آقای مظلومی معلم خوبیه ولی این همکاری دوجانبه بود یعنی یه طرف معلم و طرف دیگه دانش آموزا که متاسفانه این دانش آموزا زحمت میکشن ولی اسمی ازشون در نمیاد خواهشن به این موضوع رسیدگی کننین و نام دانش آموزا رو ذکر کننین .

 • حسین 31 اردیبهشت 1394 / 18:04

  آقایان آریا ابراهیمی ، ابراهیم مهدی نژاد ، مهدی یزدپور ، محمد جهان آرای ، محمد حاجیان ، معین مردانی تو این راه به آقای مظلومی کمک کردن.

 • معصومه حسن پور 14 خرداد 1394 / 0:01

  همکار گرامی برادربزرگوار جناب آقای مظلومی ; موفقیت شما مایه مباهات سایر کارکنان و دانش آموزان منطقه چهاردانگه می باشد .آرزوی توفیق روزافزون در تمام مراحل زندگی .
  کارگنان دبیرستان شبانه روزی حضرت فاطمه (س) خالخیل

 • سید صابر کاظمی 9 آذر 1395 / 17:15

  با سلام و عرض ادب خدمت دبیر زحمت کش آقای مظلومی
  موفقیت شما را به شما تبریک می گویم و آرزوی توفیق در تمام مراحل زندگی برایتان دارم.
  دوست دارت سیدصابرکاظمی

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید

ساری، مجتمع میلاد نور
09114755194