پایگاه خبری چهاردانگه
بخش چهاردانگه شهرستان ساري

کسب رتبه سوم بخش گزارش تصویری جشنواره ابوذر توسط سیده حکیمه موسوی ازنی

1
پایگاه خبری چهاردانگه نیوز: عبدالمهدی حق شناس دبیر جشنواره ابوذر، به کسب رتبه برتر دو اثر خبرنگاران باشگاه خبرنگاران جوان صداوسیمای مازندران از بین منتخبان جشنواره، اشاره کرد و گفت: سارا فرهمند راد با مستند چِکِل رتبه نخست و سیده حکیمه موسوی ازنی با گزارش رونق تولید رتبه سوم این جشنواره را از آن خود کردند.
دبیر جشنواره ابوذر در این آیین که در مرکز فرهنگی رفاهی دانشگاه آزاد سما شهرستان چالوس برگزار شد با اشاره به فراخوان نخستین جشنواره ابوذر در مازندران از مرداد امسال و ارسال ۷۳۷ اثر به دبیرخانه جشنواره افزود: در این جشنواره ۳۱۶ عکس، ۳۱۶ گزارش، ۲۳ کلیپ، ۳۰ مستند و یک موشن گرافی ارائه شده بود که ۵ داور این آثار را در مشهد و تهران ارزیابی کردند.نخستین جشنواره رسانه‌ای ابوذر بعد از ظهر امروز به کار خود پایان داد.

خانم سیده حکیمه موسوی ازنی از همکاران  پایگاه خبری چهاردانگه نیوز می‌باشد.
پایگاه خبری چهاردانگه نیوز این موفقیت را به همکار ارجمند سرکار خانم سیده حکیمه موسوی ازنی تبریک و موفقیت ایشان را از خداوند سبحان مسئلت می‌نماید.
1 نظر
  1. مرتضی می گوید

    سلام راه ارتباطی باخانم موسوی میخوام که آدرس یاشماره ای ازآقای عسگری دریکی ازگزارشات چندسال پیششون بوده پیداکنم خیلی واجب ممنون داهنماییم کنید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.