کد خبر:107381
پ
zafarmand

کسانی که تمایل به دایر کردن نمایندگی بیمه سلامت در کیاسر دارند اقدام کنند

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری چهاردانگه، رسول ظفرمند، مدیرکل بیمه سلامت مازندران با حضور در غرفه پایگاه خبری چهاردانگه در نمایشگاه کتاب و مطبوعات استان مازندران از آمادگی این سازمان از پذیرش نمایندگی در کیاسر خبر داد. ظفرمند در این باره به خبرنگار پایگاه خبری چهاردانگه گفت: با توجه به این که در بخش چهاردانگه […]

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری چهاردانگه، رسول ظفرمند، مدیرکل بیمه سلامت مازندران با حضور در غرفه پایگاه خبری چهاردانگه در نمایشگاه کتاب و مطبوعات استان مازندران از آمادگی این سازمان از پذیرش نمایندگی در کیاسر خبر داد.

ظفرمند در این باره به خبرنگار پایگاه خبری چهاردانگه گفت: با توجه به این که در بخش چهاردانگه و شهر کیاسر نمایندگی بیمه سلامت وجود ندارد و با توجه به مصافت زیاد این منطقه با مرکز شهرستان، کسانی که تمایل و امکان دایر کردن دفتر نمایندگی بیمه سلامت را دارند می توانند با درخواست به بیمه سلامت استان اقدام کنند.

مدیرکل بیمه سلامت مازندران در ادامه گفت: دفتر پیشخوان دولت شهر کیاسر هم می تواند برای این امر درخواست بدهد تا امور مربوط به این بیمه در قالب دفتر پیشخوان دولت انجام شود.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید

ساری، مجتمع میلاد نور
09114755194