کد خبر:137693
پ
شناسایی ۱۳۵ بیمار جدید کرونایی در مازندران

کرونا در 24 ساعت گذشته در مازندران 140 نفر را بستری و 9 تن را به کام مرگ کشاند

۱۴۰ بیمار تازه مبتلا به کرونا امروز در بیمارستان‌های زیر مجموعه دانشگاه‌های علوم پزشکی مازندران و بابل شناسایی و بستری شدند.

پایگاه خبری چهاردانگه نیوز: ۱۴۰ بیمار تازه مبتلا به کرونا امروز در بیمارستان‌های زیر مجموعه دانشگاه‌های علوم پزشکی مازندران و بابل شناسایی و بستری شدند.
هم اکنون ۷۷۵ بیمار با احتمال ابتلا به کرونا ویروس در مراکز درمانی مازندران بستری هستند.
همچنین در ۲۴ ساعت گذشته ۱۷۱ بیمار مبتلا به کووید ۱۹ با بهبودی نسبی از بیمارستان‌های زیر مجموعه دانشگاه‌های علوم پزشکی مازندران و بابل مرخص شدند و ۱۸۸ بیمار مبتلا نیز در بخش مراقبت‌های ویژه بستری هستند.
شبانه روز گذشته ۹ هم استانی نیز بر اثر ابتلا به کووید ۱۹ در مراکز درمانی مازندران جان باختند.موسوی، رییس دانشگاه علوم پزشکی مازندران

شناسایی ۱۱۵ بیمار کرونایی جدید
رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران گفت: ۲۴ ساعت گذشته ۱۱۵ بیمار جدید مشکوک به کووید۱۹ در بیمارستان‌های زیر مجموعه دانشگاه علوم پزشکی مازندران، پذیرش و بستری و ۱۴۶ نفر ترخیص شدند.
دکتر موسوی افزود: اکنون ۵۹۷ بیمار مبتلا به کووید ۱۹ در بیمارستان‌های زیر مجموعه این دانشگاه بستری هستند.
او با اشاره به جان باختن ۷ نفر در ۲۴ساعت گذشته، گفت: ۱۴۷ بیمار با علائم تنفسی حاد در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌های استان بستری هستند.
جلالی، رییس دانشگاه علوم پزشکی بابل
شناسایی ۲۵ بیمار کرونایی جدید
رییس دانشگاه علوم پزشکی بابل هم با اشاره به پذیرش ۲۵ بیمار کرونایی جدید ۲۴ ساعت گذشته در ۴ بیمارستان زیرمجموعه این دانشگاه گفت: ۲۵ بیمار نیز با بهبودی نسبی مرخص شدند.
دکتر سید فرزاد جلالی شمار بیماران کرونایی بستری شده در بیمارستان‌های بابل را ۱۷۸ نفر اعلام کرد و افزود: ۴۱ بیمار با علائم تنفسی حاد در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌های بابل بستری هستند.
او با اشاره به جان باختن ۲ نفر در ۲۴ساعت گذشته، بر رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی از جمله استفاده از ماسک، حضور نیافتن در تجمع ها، رعایت فاصله گذاری اجتماعی، پرهیز از سفر‌های غیرضروری و بهداشت دست تاکید کرد.
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید

ساری، مجتمع میلاد نور
09114755194