کد خبر:131088
پ
۳۴۹۸۸۸۹.jpg

کرونا اقامت گردشگران را در مازندران کاهش داد

به گزارش خبرنگار مهر، مهران حسنی صبح یکشنبه در جلسه کمیسیون گردشگری با اشاره به اینکه شیوع کرونا به بخش گردشگری در استان خسارت زیادی زده است، خسارت این بیماری را به فقط در ماه‌های اسفند تا اردیبهشت در استان پنج هزار و ۳۰۰ میلیارد ریال اعلام کرد. وی با بیان اینکه تمامی واحدهای اقامتی […]

به گزارش خبرنگار مهر، مهران حسنی صبح یکشنبه در جلسه کمیسیون گردشگری با اشاره به اینکه شیوع کرونا به بخش گردشگری در استان خسارت زیادی زده است، خسارت این بیماری را به فقط در ماه‌های اسفند تا اردیبهشت در استان پنج هزار و ۳۰۰ میلیارد ریال اعلام کرد.

وی با بیان اینکه تمامی واحدهای اقامتی و گردشگری استان طی دو ماه ابتدای شیوع کرونا تعطیل بودند و پس از آن با نیمی از ظرفیت اجازه فعالیت داشتند، افزود: شاهد بروز خسارت فراوان این بیماری به حوزه گردشگری در استان هستیم.

وی بر لزوم توجه و تاکید بر گردشگری هوشمند تاکید کرد و گفت: خسارت کرونا به بخش گردشگری بیش از سایر بخش‌ها بوده و باید توجه ویژه ای برای حل این مسائل شود.

حسنی با بیان اینکه بخشی از معیشت مردم مناطق از طریق گردشگری تأمین می‌شود، ادامه داد: برای جبران خسارت این بخش باید بخشودگی مالیاتی یا تخفیف در بیمه تأمین اجتماعی مدنظر قرار گیرد.

کد خبر ۵۰۳۳۸۴۹

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید