پایگاه خبری چهاردانگه
بخش چهاردانگه شهرستان ساري

کتاب فرهنگ تطبیقی امثال و حکم (فارسی، انگلیسی و عربی) منتشر شد

کتاب فرهنگ تطبیقی امثال و حکم (فارسی، انگلیسی و عربی) تالیف رضا امینی کارشناس مسئول آموزش، اداره آموزش و پرورش منطقه چهاردانگه منتشر شد.

2

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری چهاردانگه، کتاب فرهنگ تطبیقی امثال و حکم (فارسی، انگلیسی و عربی) تالیف رضا امینی کارشناس مسئول آموزش، اداره آموزش و پرورش منطقه چهاردانگه تالیف شده  و توسط انتشارات عصر ماندگار منتشر و وارد بازار کتاب شده است.

 

farhang-tatbighi 

 

این کتاب شامل بیش از ۸۰۰ مثال فارسی با معادل عربی و انگلیسی می باشد.و بر اساس واژه کلیدی مرتب شده است و شاهد مثال هایی از اشعار و حکایت ها گنجانده شده است.

 

رضا امینی مولف کتاب، هزینه بالای  و عدم وجود مرکز پخش در استان مازندران  را از اهم مشکل مولفین دانست و گفت با وام ۲۸ در صدی این کتاب را  منتشر نمودم و اکنون برای فروش آن دچار مشکل می باشم.

 

کتاب در ۳۱۲ صفحه در قطع وزیری با تیراژ ۱۰۰۰ نسخه چاپ شده است.

 

رضا امینی کارشناس مسئول آموزش اداره آموزش و پرورش چهاردانگه ، دانش آموخته کارشناسی ارشد ادبیات فارسی از دانشگاه علامه طباطبایی تهران می باشد.

 

2 نظرات
 1. عين الله آزموده می گوید

  لطفا اعلام بفرمایید تعداد صفحات، اندازه قطع و قیمت کتاب چند است؟

 2. احمد کفشگر کیاسری می گوید

  با سلام واحترام ..جناب آقای امینی فرهیخته و وارسته ی کوی علم ودانش دستانت مریزاد . ( تولد کتابت مبارک )
  باید هشتصد داستان را خواند تا هشتصد نتیجه واصل گردد این کتاب در حقیقت هشتصد نتیجه است .. خودم این کتاب را خواندم جور وزحمات زیادی دراین راه صرف شد تا چنین کتاب جامعی دست به هم دهد
  این طالبین کتاب (کجایند کجایند دوستاران کتاب وکتاب خوانی )
  آنچه که در فرهنگ ما مظلوم واقع شد چیزی جز کتاب ومطالعه نیست .چرا ؟!

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.