کد خبر:19482
پ
13930602000079_PhotoA

کابوس پرونده سوم؛ رویای هولناک بانوان مازندرانی

  چند روزی است که پرده از راز ربوده شدن بانوی 21 ساله میاندورودی با پیدا کردن جسد وی در جنگل‎های نکا برداشته شد، نگرانی و استرس تاراج آبروی یک زن و بالاتر از همه یک مادر که کودکی هنوز منتظر است تا مادر با دستان لطیف، پستان در کام وی نهند و تشنگی و […]

 

چند روزی است که پرده از راز ربوده شدن بانوی 21 ساله میاندورودی با پیدا کردن جسد وی در جنگل‎های نکا برداشته شد، نگرانی و استرس تاراج آبروی یک زن و بالاتر از همه یک مادر که کودکی هنوز منتظر است تا مادر با دستان لطیف، پستان در کام وی نهند و تشنگی و گرسنگی وی به پایان برسد، با مرگش به سرانجام رسید.

 

دل‌شوره‌های عجیبی را مردان و زنان روستای دارابکلای شهرستان میاندورود در دو هفته اخیر تجربه کردند، مردان دارابکلایی دست از کار کشیده بودند و برادرانه و پدرانه جای‌جای جنگل‎های اطراف روستا و منطقه را جست‎وجو کردند؛ خبر ربوده شدن این بانوی جوان هم برای‌شان به لحاظ اجتماعی و هم به لحاظ تعهد دینی و اخلاقی گران تمام شده بود.

 

اما همه صداها به مرگ و مراسم ختم تبدیل شد و جسدی که در تکه‌های نایلون پیچیده شد و در آغوش خاک آرمید اما صدای ضجه کودک شیرخوار همچنان گوش فلک را کر کرده است.

 

هنوز دو ماه از مرگ شهیده معصومه فولادی بانوی قلعه سری که از وی به‌عنوان کشته‌شده راه حفظ عفت یاد می‎شود، نگذشته بود که ربوده شدن این بانوی میاندورودی، افکار و نگاه‌ها را برای اقدام عملی علیه متجاوزان به عنف در مازندران، به سمت خود جلب کرد.

 

فولادی ،زمانی که خود را در چنگال رفتار هوس‌آلود یک حیوان انسان‌نما دید، حفظ عفت را به جانش خرید و در حالی که راننده با سرعت به سمت مخفیگاه شیطانی خود حرکت می‌کرد، با پرت کردن خود به بیرون، جانش را فدای عفیفه ماندن کرد.

 

به گفته مسئولان قاتلان بانوی میاندوروی دستگیر شدند و همچنین عامل قتل شهیده فولادی هم دستگیر شده است؛ حال مردم نیازمند اقدام عملی برای مجازات عاملان این رفتار ناپسند اجتماعی هستند.

 

هرچند شدیدترین مجازات هم نمی‎تواند صدای ضجه‌های کودک دوماهه را که به‌دنبال شیر مادرش می‎گردد و زمانی که ناامید می‌شود دستانش را در کام می‎نهد تا دقایقی آرام شود، تسلی بخشد و هر چند فرزندان معصومه فولادی دیگر نگاه‌های مهربان و پدرانه مادر را بالای سر خود ندارند اما برخورد قاطعانه دستگاه‌های قضایی و انتظامی می‎تواند راهی باشد تا پرونده سومی در این زمینه باز نشود.

 

امامان جمعه شهرهای نکا و میاندورود نیز در خطبه‎های این هفته نماز جمعه خواستار برخورد فوری و قاطعانه دستگاه قضایی با مجرمان این پرونده شدند، در این مرحله انتظار این است که با پیگیری معقولانه، راه برای باز شدن پرونده سوم در این ماجرا بسته شود و خانواده‌ای دیگر داغدار و یا فرزندی بدون مادر نشود؛ همچنین عفت به مسلخ قربانگاه کشیده نشود.

 

خبرگزاری فارس

 

 

دیدگاه کاربران 5 دیدگاه
 • کاظم جلیل نژاد 29 اردیبهشت 1394 / 15:48

  کجاست قانون! کجاست حکومت مختار. کجاست ابواسحاق.

 • arya 1 خرداد 1394 / 0:42

  نگران نباشید, بزودی احکام این شیطان صفتان اجرا می شود.

 • اتابک 2 خرداد 1394 / 20:55

  بادرود. خدایش جگرم برای ان طفل معصوم کباب شد . وخداکنه این زالو صفتان به اشد مجازات برسند . ولی دوستان کار از ریشه خرابه وچندین وچند عامل وجود داره ………………ولی اگر این جمله رونگم فکر کنم سکته بزنم . دیگه روز وشب نمیشناسه مردو زن هم نمیشناسه امنیت وجود نداره

 • بزرگ مرد 2 خرداد 1394 / 21:12

  آقای کاظم جلیل نژاد
  بصیرت داشته باش. رهبر ما کمتر از ابواسحاق نیست و خطایی که در مکانی صورت میپذیرد دلیل بر بی قانونی کشورمان نیست

 • کیاسری متعصب 5 خرداد 1394 / 12:02

  علی لعنت الله علی القوم الظالمین

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید

ساری، مجتمع میلاد نور
09114755194