پایگاه خبری چهاردانگه
بخش چهاردانگه شهرستان ساري

چهار بانده کردن محور ساری – تاکام آغاز شد

مدیرکل راه و شهرسازی مازندران با اشاره به خطرپذیر بودن محور ترانزیتی ساری – تاکام از آغاز مراحل چهاربانده کردن این محور خبر داد.

3

 

به گزارش پایگاه خبری چهاردانگه ساری، به نقل از خبرگزاری تسنیم، حیدر نوروزی بعد از ظهر امروز در جلسه شورای اداری مرکز مازندران در سالن اجتماعات فرمانداری ساری، اظهار کرد: محور ساری – تاکام از محورهای اصلی مرکز مازندران بوده که دغدغه جدی مردم است که تعریض این محور در حال اجرایی شدن است.

 

وی افزود: ایمن سازی محور ساری – خزرآباد را در دستور کار اداره کل راه و شهرسازی مازندران قرار دادیم و دوربرگردان این محور را در دست داریم.

 

مدیرکل راه و شهرسازی مازندران با بیان اینکه قسمت ابتدای و انتهایی کمربندی شمالی ساری در حال اجرایی شدن است، تصریح کرد: ایمن سازی محورهای استان باید با جدیت بیشتری پیگیری شود.

 

وی با تاکید بر اینکه جاده‌های مازندران از محورهای اساسی و شریانی است، گفت: اختصاص اعتبارات ملی برای تکمیل پروژه های راهسازی جدی است.

 

مرتضی شعبانی، رئیس شورای بخش رودپی جنوبی در این نشست با اشاره به اینکه توسعه روستاها باید مدنظر ساکنان این مناطق قرار گیرد، گفت: در این جهت باید ادوات کشاورزی و حمایت های پشتیبانی در حوزه روستاها باید به روز باشد.

 

وی با بیان اینکه نگاه کلی در حوزه مرکبات، چای و برنج برای رفع معضلان فعالان این حوزه نیست، افزود: کشاورزان به عنوان رکن اصلی روستا نیازمند به توجه بیشتری دارند تا روستاییان به شهرها مهاجرت نکنند.

 

شعبانی گفت: روستاها باید به عنوان مولد قلمداد تا نیازهای واقعی و امنیت غذایی روستاییان را تامین کنند.

 

3 نظرات
 1. كياسري می گوید

  خدا را شكر
  جاده ساري – كياسر به اندازه كافي چاله چوله داره، نيازي به زحمت اداره راه نبود كه كنده كاري كنند، حالا كه كارشناسان محترم اداره راه به اين نتيجه رسيدند و مشكل جاده را تشخيص دادند و حل كردن جاي تقدير را داره.

 2. كياسري می گوید

  توجه بيشتري داشته باشند

 3. علی می گوید

  جاده ساری – کیاسر به علت پیج های زیاد و باریک بودن عرض جاده و تردد زیاد کامیون ها متأسفانه آمار تصادفات مرگبار زیاد می باشد. لذا همت والای مسئولین ذیربط را می طلبد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.